Niedawno media obiegła dobra wiadomość. Na Sylwestrze Marzeń z Dwójką wystąpi legendarny zespół z lat 80. Na imprezie nie mogło zabraknąć ich hitów. Super Express dowiedział się, że Bad Boys Blue potwierdził właśnie swój udział w zabawie. Już można szykować się na niezapomniany wieczór.

Sylwester Marzeń z Dwójką przygotował dla swoich widzów prawdziwą niespodziankę. Zespół Bad Boys Blue 31 grudnia rozgrzeje ostródzki amfiteatr do czerwoności. Impreza rozpocznie się już dzisiaj równo o godz. 19.55.

Sylwester Marzeń z Dwójką: swój występ potwierdził zespół Bad Boys Blue

To już pewne, że obok Thomasa Andersa z Modern Talking, zobaczymy drugi najważniejszy zespół lat 80. ubiegłego wieku, czyli Bad Boys Blue. Anonimowa osoba z produkcji wyznała Super Expressowi, że nie były to łatwe negocjacje:

— […] ludzie kochają ich przeboje, więc zależało nam, by Bad Boys Blue pojawili się w Ostródzie. Oni też chcieli wystąpić obok Thomasa Andersa z Modern Talking, z którym w latach 80. rywalizowali o fanów w całej Europie.

Kto z nas nie pamięta ich wielkich przebojów, jakimi są Pretty Young Girl, You’re Woman czy I Wanna Hear Your Heartbeat? Śpiewała je wtedy niemal cała Europa, a płyty sprzedawały się w milionowych nakładach na całym świecie.

Okazuje się, że jedyny członek z oryginalnego składu zespołu, czyli John McInerney, którego jeszcze dzisiaj będziemy mogli zobaczyć na scenie, ma z Polską wiele wspólnego. Muzyk od wielu lat pomieszkuje nie tylko w Anglii, lecz także… pod Łodzią!

Brytyjski piosenkarz poślubił Polkę Sylvię, z którą wspólnie wychowuje córeczkę. W dodatku od 2005 roku Sylvia oraz jej siostra bliźniaczka wspólnie występują razem z Johnem na scenie.

Sylwester Marzeń z Dwójką już dzisiaj o 19.55

Bad Boys Blue to międzynarodowy zespół, który wykonuje muzykę disco polo. Nic więc dziwnego, że grupa jest podziwiana i lubiana przez wielu polskich artystów, którzy również uwielbiają ten gatunek.

Zenek Martyniuk z Akcentu oraz Marcin Miller z Bad Boys już wcześniej mieli okazję wspólnie koncertować. Teraz po raz kolejny połączą siły, aby dostarczyć widzom TVP niezapomnianych wrażeń podczas sylwestrowej nocy.

Jednak to nie jedyni wykonawcy, którzy sprawią, że ostatnia noc grudnia będzie wyjątkowo gorąca. Kto zagra na Sylwestrze w TVP? Sylwester w Ostródzie rozbrzmi głosami m.in. Cleo, Heleny Vondráčkovej, Roksany Węgiel, braci Golec, Viki Gabor, zespołu Weekend czy Zakopower.

Niestety, ale ze względów bezpieczeństwa i pandemii koronawirusa w amfiteatrze zabraknie publiczności. Pomimo tego artyści obiecują, że przez to ich występy wcale nie będą gorsze. Zamierzacie oglądać?

Pomimo tego, że o Sylwestrze na TVP 2 ostatnio mówiło się w kontekście polityki i kontrowersji, warto na jeden dzień odsunąć się od sporów. 31 grudnia liczy się tylko dobra zabawa, nawet we własnych czterech ścianach!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl