„Sylwester Szczęścia” stacji Polsat obfituje w wiele wrażeń, nie tylko tych związanych z wystąpieniami artystów. Chwilę temu miała miejsce niesamowita sytuacja. Wszystko transmitowano na żywo.

Podczas noworocznego koncertu Polsatu można wygrać bilety na koncerty, jakie mają się odbyć w Polsce w 2022 i 2023 roku. Przed chwilą na widowni odbyła się prawdziwa bitwa!

„Sylwester Szczęścia” Polsat: bilety na koncert Andrei Bocellego

Pomiędzy występami zaproszonych artystów widownia na Stadionie Śląskim w Chorzowie oraz telewidzowie mogli usłyszeć specjalne życzenia od wielkiego włoskiego tenora, Andrei Bocellego.

Kiedy śpiewak operowy zamilkł, okazało się, że prowadzący mają dla zebranych prawdziwą gratkę. Karolina Gilon i Piotr Zdrójkowski zwrócili się do publiczności, trzymając w rękach ogromny bilet na sierpniowy koncert Bocellego. Ogłosili, że do wygrania są dwie wejściówki.

Zadanie polega na tym, żeby zaprezentować skalę polskiego głosu i zaśpiewać trochę arii operowej. Kto jest chętny? – zapytał Zdrójkowski.

Wtedy jedna z kobiet siłą odepchnęła inną, złapała za mikrofon i z niemałym trudem zaczęła śpiewać utwór „Ave Maria”. Prowadzący zareagowali entuzjastycznie, kibicując jej wysiłkom.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”