Sylwester TVN wywołał prawdziwe poruszenie. Marcin Prokop, który był jednym z głównych gospodarzy wieczoru, wywołał skandal. Chciał niewinnie zażartować, ale jego wypowiedź wzburzyła widzów, a internet został zalany falą hejtu. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. 

Sylwester TVN,  został daleko w tyle za noworoczną zabawą organizowaną przez TVP, jeśli chodzi o oglądalność. W statystykach stacje wyprzedził też Polsat. Poza nie najlepszą oglądalnością widzowie zwrócili też uwagę na zachowanie konferansjera, Marcina Prokopa. Z ust prowadzącego padło zdanie, które nie spodobało się osobom, które wywołało skandal.

Sylwester TVN – co poszło nie tak?

Sylwester TVN w oczach niektórych uczestników zabawy mógł wypaść trochę lepiej – zdaniem części widowni imprezie brakowało szampańskiej atmosfery.

Przestałam oglądać ok. 22, bo niestety nic się nie działo – napisała jedna z internautek w komentarzu przytoczonym przez Radio Zet. Widzom miał nie spodobać się repertuar zaproponowany przez stację.

Tegoroczną zabawę sylwestrową w statystykach oglądalności zdominowała telewizja publiczna – jej władze postawiły na zróżnicowany repertuar, w którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Z drugiej strony pojawiły się jednak głosy, że zaproszenie muzyków disco-polo nie przystoi państwowej stacji i misji, jaką ma za zadanie wypełniać. 

Marcin Prokop w ogniu krytyki

Marcin Prokop to etatowy wodzirej stacji TVN. Nie było niespodzianką, że to właśnie on poprowadził Sylwester TVN. Prezenter słynie z dobrego poczucia humoru oraz dystansu do siebie. Tym razem jednak jego zachowanie nie spodobało się widzom zgromadzonym na sylwestrowej zabawie…

Co takiego powiedział dwumetrowy konferansjer, który chciał rozruszać imprezę?

To jest apel poległych, czy Sylwester? – zapytał Marcin Prokop. Jego próba zachęcenia widzów zgromadzonych w Warszawie nie trafiła jednak na podatny grunt.

Zdaniem osób, które dotknęła wypowiedź sympatycznego prezentera, będącego na co dzień jest prowadzącym programu Mam Talent, krytyka nie jest dobrym sposobem na zachęcenie publiczności do bardziej intensywnej zabawy. 

Marcin Prokop jest zadowolony z tego, jak wyglądał Sylwester TVN. Na swoim profilu na Instagramie nie omieszkał podziękować widzom za udział w imprezie.

-Rodzina Soprano dziękuje wszystkim, którzy byli z nami za to, że z nami byli – napisał pod zdjęciem, na którym jest z resztą ekipy, która miała zagrzewać widzów do dobrej zabawy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sylwester TVN
instagram.com/mamtalent_tvn

Dowcipy Marcina Prokopa najczęściej sprawdzają się, gdy prowadzi Mam Talent!.

Sylwester TVN
instagram.com/_marcinprokop_

Tym razem jego komentarz spotkał się z krytyką części widzów.

Sylwester TVN
instagram.com/_marcinprokop_

Prezenter podziękował widzom za wspólną zabawę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie
  2. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  3. Gwiazda TVP jest w ciąży. Po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuszek
  4. Twórcy „365dni” pokazali gorący plakat. Premiera już niedługo
  5. Poszło w telewizji na żywo, skandal na Sylwestrze. Na jaw wychodzą oszustwa organizatorów

Źródło: RadioZet.pl

 

 

Poprzedni artykułFryzury do sukienki rybki. Postaw na klasyczną elegancję
Następny artykułOpiekunka Violetty Villas nie poszła do więzienia. Została skazana na 1,5 roku za znęcanie się nad gwiazdą
Redaktor działu show-bieznes w Lelum.pl. Student amerykanistyki, który kocha pisać, szczególnie krótkie formy. Dziennikarstwo to jego pierwsze zajęcie w życiu - wbrew przysłowiu o wchodzeniu do tej samej rzeki postanowił wrócić do tego, co lubi najbardziej. Jego ulubione gwiazdy to Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak i Danny DeVito. Prywatnie lubi piłkę nożną, filozofię i gotowanie.