Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Bomba skrytykowana przez internautę. Gwiazda odpowiedziała na hejt w wielkim stylu
Oktawian Góral
Oktawian Góral 10.02.2021 12:23

Sylwia Bomba skrytykowana przez internautę. Gwiazda odpowiedziała na hejt w wielkim stylu

dance dance dance
fot. lelum.pl

Sylwia Bomba padła ofiarą hejtu. Wszystko zostało wywołane zdjęciem, które celebrytka opublikowała w swoich mediach społecznościowych. Pozuje na nim w obcisłych rajstopach oraz przylegającym do ciała kostiumie typu body.

Pod zdjęciem, które opublikowała Sylwia Bomba, pojawił się obraźliwy komentarz. Gwiazda postanowiła rozprawić się z hejterem na swój sposób. To, co napisała, wbija w fotel.

Sylwia Bomba opublikowała na swoim instagramie odważną fotografię. Widać na niej, jak kobieta pozuje w obcisłym body, rajstopach w czarne serca i wysokich obcasach, całość dopełnia wyrazisty makijaż.

Zdjęcie nie przypadło do gustu wszystkim. Mimo że post zebrał niesamowitą ilość polubień i komentarzy, to pod fotografią pojawiły się także niewybredne, złośliwe opinie. Bomba postanowiła na jeden z nich odpowiedzieć.

Sylwia Bomba odpowiada na komentarz

Sylwia Bomba pojawiła się na medialnym świeczniku dzięki programi Googlebox. Przed telewizorem. Uczestniczka show komentowała telewizyjne programy. Widzowie GB poznali jej unikatowy styl i cięte riposty.

Największą popularność gwiazda zyskała jednak dzięki swojej metamorfozie. W bardzo krótki czasie udało jej się schudnąć aż 30 kilogramów. Przeobrażenie, jakiego dokonała, nie pozostało bez echa.

Celebrytka podkreśla, że schudła w sposób naturalny, nie poddawała się żadnym zabiegom czy operacjom plastycznym. Ponadto zaznaczyła, że wizualny efekt metamorfozy podkreśla tym, że nauczyła się odpowiednio konturować twarz.

Sylwia Bomba podkreśla, że dzięki zrzuceniu kilogramów czuje się znacznie lepiej i jest bardziej pewna siebie. Gwiazda chętnie pozuje, a jej Instagram zalewają zdjęcia w kusych kreacjach.

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych gwiazda pochwaliła się swoimi powabami, wstawiając zdjęcie, na którym ubrana jest w bardzo obcisłe rajstopy oraz przylegające do ciała body i wysokie szpilki

Lubię być kobieta ???? Lubię te wszystkie detale, które sprawiają, ze czuje się atrakcyjnie. Odkąd zostałam mamą nie jest już tak łatwo… ale staram się nie zapominać o sobie ❤️ Jak planujecie spędzić walentynki? Wystrojone czy w dresach? Ja jestem #teamwalentynki i będzie strojnie ???????????? – napisała Sylwia Bomba w opisie swojego zdjęcia.

Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze, w których w większości wyrażano zachwyt nad zdjęciem oraz podkreślano, że Sylwia przeszła naprawdę ogromną przemianę. Niestety, wśród komentarzy pojawiły się i te nieprzychylne.

Porno style old lady mamuśka botoks sylikon after party obleśna [pis.oryg. – przyp. red.] – napisał jeden z internautów. Na odpowiedź Bomby nie musiał długo czekać.

Dzięki serdeczne i pozdrowienia dla SUPERMANA! – odrzekła mu celebrytka.

Zobacz zdjęcie:


Artykuły polecane przez redakcję Lelum: