Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Bomba pokazała dom przystrojony na święta, ale fani patrzą tylko w jeden punkt. Nie można oderwać wzroku
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 17.12.2020 22:50

Sylwia Bomba pokazała dom przystrojony na święta, ale fani patrzą tylko w jeden punkt. Nie można oderwać wzroku

Sylwia Bomba
fot. Instagram/sylwiabomba

Sylwia Bomba zdecydowała, że świąteczny klimat wprowadzi do swojego domu już pod koniec listopada. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z pięknie przystrojoną choinką. Jednak uwagę internautów przykuł jeden punkt. Widzicie to? Na komodzie stoi rozczulające zdjęcie gwiazdy, która całuje małe rączki swojej córki Antosi.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak Sylwia Bomba przystroiła dom na święta
  • Co takiego rzuca się najbardziej w oczy na fotografii gwiazdy
  • Jak na jej zdjęcie zareagowali internauci

W tle widać również inne fotografie, ale to właśnie ta skradła serca internautów. Też odliczacie dni do Bożego Narodzenia? Sylwia Bomba przystroiła już dom na święta i trzeba przyznać, że wyszło jej to wspaniale.

Sylwia Bomba ozdobiła dom na święta

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Swoje poczynania do tego magicznego okresu w roku rozpoczęły już najsłynniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu.

Niedawno mogliśmy podziwiać pięknie przygotowaną choinkę Ani Lewandowskiej, którą pochwaliła się na Instagramie. Jej fani wyrażali swoje wątpliwości, czy to aby nie za wcześnie, ale blogerka w ogóle się tym nie przejmowała.

Z kolei Małgorzata Rozenek chwaliła się swoimi przedświątecznymi zakupami. W jej mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć, jak dźwiga wieniec z torebką za 4,5 tysiąca złotych.

Teraz do ich grona dołączyła również Sylwia Bomba znana z programu TTV Gogglebox. Przed telewizorem. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie efektownie wyglądającego drzewka świątecznego.

All I want for Christmas is youuu. Dobrze widzicie. Już jest. W tym roku dużo wcześniej niż zwykle. Tworzy radosny nastrój, którego potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek. W tym roku wszystkie chwyty dozwolone. Kto też już ma? — pytała w opisie.

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie z choinką. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Jednak fani gwiazdy zwrócili jej uwagę na jeden szczegół. Wielu z nich dostrzegło urocze i rozczulające zdjęcie, które stoi na komodzie.

W ramach widać fotografię Bomby ze swoją malutką córeczką Antosią. Na obrazku możemy zobaczyć, jak szczęśliwa mama całuje drobne rączki swojej pociechy.

Oczywiście taki drobiazg nie mógł umknąć przed czujnym okiem internautów. Od razu zaczęli go komentować.

Sylwia choinka oczywiście piękna, ale na komodzie jest jeszcze piękniejsze wasze zdjęcie.

Pani Sylwio, jakie piękne ramki, gdzie takie mogę kupić?

Choinka cudowna, ale jeszcze cudowniejsze jest zdjęcie na komodzie. Całkowicie skradło moje serduszko, jaka piękna jest miłość matki do dziecka.

Ślicznie! Ale jeszcze lepsze zdjęcie na komodzie. Nie można oderwać od was wzroku, słodkość 130000% — piszą zachwycone internautki.

Jak wam się podoba choinka celebrytki? Zwróciliście uwagę na jej zdjęcia w tle, szczególnie na to jedno na komodzie. Można je łatwo przegapić.

Zobacz zdjęcia:

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba wstawiła zdjęcie swojej choinki. Jak wam się podoba?

Sylwia Bomba

Internautki zaczęły zwracać uwagę na jeden szczegół.

Sylwia Bomba

Na komodzie stoi rozczulające zdjęcie mamy z córką.

Artykuły, które polecamy:

Źródła: instagram.com, jastrzabpost.pl