Sylwia Bomba w mediach społecznościowych wyjawiła, że nie jest już samotna. Między nią a wybrankiem istnieje różnica wieku. Gwiazda „Gogglebox” nie widzi w tym żadnego problemu.

W ubiegłym roku polskie media rozpisywały się o zakończonym związku Sylwii Bomby z ojcem jej córki, Antoniny. Choć medialnie nie chciała ona mówić o szczegółach rozstania, wyznała, że bardzo je przeżyła i przez długi czas chciała ratować relację.

Gdy okazało się, że sprawa jest na przegranej pozycji, postanowiła skupić się na własnym szczęściu i dobrym samopoczuciu. Ostatnio w mediach społecznościowych przekazała radosne skutki tej decyzji.

Sylwia Bomba wyznała, że jest w związku

Gwiazda TTV często komunikuje się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. To właśnie tam można było dowiedzieć się o szczegółach zmiany jej kanapowej partnerki w programie „Gogglebox”.

Niedawno Sylwia Bomba powiadomiła również o swoich zmianach w życiu prywatnym. Podczas serii pytań zadawanych przez obserwatorów można było się dowiedzieć, że nie jest ona już singielką. Co więcej, zdradziła pewien szczegół odnośnie nowego partnera.

Tak, spotykam się z kimś. Co do wieku, to wiek nie ma dla mnie znaczenia, obojętne mi, czy ktoś jest młodszy, czy starszy, jeśli jest porozumienie. Mężczyzna, z którym się spotykam, jest młodszy ode mnie — odpowiedziała zainteresowanym internautom.

Sylwia Bomba na razie nie ujawnia większej ilości szczegółów swojego związku. Być może już niedługo zobaczymy na jej Instagramie rodzinne zdjęcie w pełnym składzie.

Sylwia Bomba
Fragment relacji Sylwii Bomby na Instagramie (instagram.com/sylwiabomba/)
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin na ostatniej prostej przed porodem. Próbuje go przyspieszyć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zachwyciła w „Na dobre i na złe”, później zniknęła. Mamy aktualne zdjęcia Karoliny Borkowskiej