Sylwia Bomba, jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu „Gogglebox. Przed telewizorem” od lat zmaga się z nieprzyjemnymi komentarzami. Krytyka przybrała na sile po występie celebrytki w „Tańcu z gwiazdami”, a także uczestnictwie w najnowszej produkcji TTV „99 – Gra o wszystko”. Mimo że jakiś czas temu Sylwia postanowiła ograniczyć możliwość dodawania komentarzy w mediach społecznościowych, odniosła się do hejterskiej wiadomości jednej z internautek.

Sylwia Bomba odpowiada internautce. „Mój interes”

W ostatnim czasie celebrytka podpadła internautom przede wszystkim swoja postawa w trakcie programu „99 – Gra o wszystko”. Komentujący zarzucali jej bowiem niesportowe zachowanie, a także „dążenie po trupach do celu” – krytycy przekonywali, że Bomba zrobi wszystko, by wygrać program.

Po fali hejtu, a nawet… życzeń śmierci Sylwia zablokowała możliwość dodawania nowych komentarzy pod postami na Instagramie. Stwierdziła jednocześnie, że w świetle niedawnych wydarzeń ma do tego pełne prawo.

Sylwia wciąż otrzymuje jednak wiadomości prywatne, w których internauci w niewybredny sposób komentują jej zachowanie, a także… wygląd. Jedna z ostatnich „opinii” dotyczyła zaś zgryzu celebrytki. Bomba postanowiła zaś udostępnić screen wiadomości w instagramowej relacji.

Masz krzywy zgryz, język ci ucieka. Czy zamierzasz zrobić coś ze swoim zgryzem? – dopytywała hejterka.

Mój zgryz, mój interes – natychmiast odpowiedziała Sylwia, ucinając dyskusję.

Słuszna reakcja?

Sylwia Bomba
fot. instagram.com/sylwiabomba

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kim jest żona Szymona Hołowni? Ma pracę, którą w Polsce wykonuje zaledwie kilka kobiet
  2. Szklanki Magdy Gessler w Biedronce. Ile kosztują i do kiedy można kupić?
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl