Sylwia Bomba aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, by komunikować się z obserwatorami. Niedawno media zauważyły pewną zmianę w jej regularnych relacjach. Według doniesień gwiazd po raz kolejny jest singielką.

Ostatnie miesiące nie były dla niej łatwe. Na początku musiała poradzić sobie ze śmiercią ojca córki, z którym rozstała się w burzliwych relacjach. Później wydawało się, że ponownie odnalazła szczęście u boku nowego partnera. Media donoszą jednak o ponownym ciosie.

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem?

Do takich wniosków doszła część portali internetowych po szczegółowej analizie jej mediów społecznościowych. Trzeba przyznać, że od dłuższego czasu jedynym gościem jej relacji jest małoletnia córka, Tosia.

Wcześniej gwiazda chętnie pokazywała czas spędzony z partnerem, jednak skrupulatnie pilnowała, by szczegóły jego tożsamości pozostały tajemnicą. Teraz według doniesień informatora Faktów mowa już o rozstaniu.

Tak, ten związek jest już przeszłością — zdradził rozmówca portalu.

Nie można jednak mówić tutaj o potwierdzonych informacjach. Na razie Sylwia Bomba nie zwróciła się do internautów w tej sprawie, choć nadal aktywnie publikuje posty w mediach społecznościowych.

Sylwia Bomba przeszła przez tragedię z partnerem u boku

O nowej miłości opowiedziała niedługo po rozstaniu z ojcem swojej córki, Jackiem Ochmanem. W kilku krótkich wywiadach wyznała, że jej poprzednia relacja nie należała do najłatwiejszych.

Później nastąpiła nagła tragedia związana ze śmiercią mężczyzny. Gwiazda musiała poradzić sobie z przekazaniem smutnej informacji córce, choć początkowo chciała opóźnić tę rozmowę.

Wsparciem okazał się wtedy tajemniczy partner, który często pojawiał się w relacjach Sylwii Bomby. Cała trójka spędzała wspólnie czas, zapominając o troskach.

Jeśli wierzyć mediom gwiazda „Gogglebox” po raz kolejny staje przed trudnym zadaniem. Na razie jednak musimy poczekać na potwierdzone informacje od samego źródła. Wiele razy internauci potrafili podjąć pochopne wnioski po kilku szczątkowych niuansach.

Sylwia Bomba
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/sylwiabomba/)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Źródło: Fakt