Sylwia Bomba jest w ciąży? Takie podejrzenia pojawiły się po tym, jak celebrytka opublikowała w relacji na Instagramie zdjęcie z widocznym brzuszkiem. Fotografię opatrzyła napisem: „5 miesiąc”.

Sylwia Bomba jest znaną influencerką. Popularność zdobyła dzięki uczestnictwie w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, emitowanym przez stację TTV. 35-latka mieszka w Warszawie, gdzie samotnie wychowuje córeczkę Antoninę. Czy celebrytka spodziewa się kolejnego dziecka?

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Sylwia Bomba udostępniła na swoim InstaStory zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Dodatkowo opatrzyła je opisem „5 miesiąc”.

Była to odpowiedź na prośbę internautki z akcji „Q&A”, w której gwiazda odpowiadała na pytania fanów. Jedna z osób poprosiła o opublikowanie zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. W odpowiedzi Bomba opublikowała poniższe zdjęcie.

Na opublikowanej fotografii widać stojącą bokiem Sylwię Bombę, która pokazuje swój okrągły brzuszek. Jedną ręką trzyma telefon i robi zdjęcie swojego odbicia w lustrze.

Czy Sylwia Bomba jest w ciąży?

Sylwia Bomba jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie udostępnia wiele zdjęć, dzięki czemu nie daje fanom o sobie zapomnieć. Zaledwie tydzień temu opublikowała fotografię, do której pozowała w koronkowej bieliźnie. Nie wygląda na nim, jakby była w ciąży.

W dniu 35. urodzin także pokazała się w wyjątkowej kreacji. Celebrytka założyła top z piór. Widoczny na zdjęciach brzuch gwiazdy jest idealnie gładki. Wspomniane zdjęcie pochodziło z pierwszej ciąży.

Zobacz zdjęcia:

Sylwia Bomba
Fot. instagram.com/sylwiabomba
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”