Sylwia Bomba opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie tuż przed rozpoczęciem 3. odcinka Tańca z gwiazdami. Dziś na trybunach kibicować jej będzie córeczka, Antosia, która zagościła na fotografii swojej mamy. Przypomnijmy, że znana z programu Gogglebox. Przed telewizorem gwiazda ma złamane żebro.

Emocje tanecznego show Polsatu sięgają zenitu, a już dziś okaże się, która z par pożegna się z parkietem. Sylwia Bomba może liczyć dzisiaj na solidne wsparcie z trybun.

Córka Sylwii Bomby kibicuje mamie na trybunach Tańca z gwiazdami

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke przez pierwsze dwa odcinki Tańca z gwiazdami pokazali, że są parą, która na dobre może się liczyć w walce o kryształową kulę. Dziś po raz trzeci będą mieli okazję udowodnić swoje umiejętności taneczne, a wsparcie będą mieli solidne.

Przed kilkunastoma minutami gwiazda programu Gogglebox. Przed telewizorem opublikowała zdjęcie ze swoim partnerem, oraz… z córeczką Antosią, która dziś będzie kibicować swojej mamie z trybun tanecznego show Polsatu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Najsłodsza kibicka. Dzisiaj do głosowania na parę numer 6 namawia Antosia. 3 odcinek @tanieczgwiazdami. P.S wybaczcie miny, mieliśmy 3 sekundy na zrobienie zdjęcia – napisała Sylwia Bomba.

Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem ma złamane żebro

Warto dodać, że do dzisiejszego odcinka Sylwia podchodzi, będąc kontuzjowaną. Niedawno na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie rentgenowskie, informując swoich fanów, że ma złamane żebro.

A cóż to? – A złamane żebro Pani Sylwio – przytoczyła dialog z lekarzem, wykonującym prześwietlenie.

Szczerze liczymy na to, że mimo kontuzji uda im się osiągnąć kolejny sukces i przejść do dalszych odcinków.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

sylwia bomba
fot. instagram.com/sylwiabomba

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Skandal po ślubie Julii Królikowskiej. Młoda para złamała prawo

Źródło: instagram.com

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl