Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Bomba z „Gogglebox” poinformowała o diagnozie córki. Tosia zmaga się z kolejną alergią
Kamil Olek
Kamil Olek 27.01.2022 11:42

Sylwia Bomba z „Gogglebox” poinformowała o diagnozie córki. Tosia zmaga się z kolejną alergią

Sylwia Bomba
fot. instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba, gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, a także była uczestniczka „Tańca z gwiazdami”, od ponad trzech lat wychowuje córkę – Antoninę, od momentu rozstania z narzeczonym jest zaś samotną matką. W mediach społecznościowych celebrytka chętnie dzieli się szczegółami z życia córki. Tym razem poinformowała jednak obserwujących o problemach zdrowotnych Tosi.

Sylwia Bomba z „Gogglebox” o córce. „Kolejna alergia”.

– Byłyśmy dzisiaj u lekarza. Pobierana była krew – przyznała Bomba.

Celebrytka ujawniła jednocześnie, że poza zdiagnozowaną wcześniej u jej córki alergią pokarmową, lekarze wykryli teraz kolejną.

Wcześniej Sylwia ujawniła w jednym z wywiadów, że los samotnej matki nie jest łatwy.

Nie będę ukrywać i mówić, że jest tak super. Ja mam mnóstwo energii i pozytywne nastawienie do świata i wszystko biorę za jakąś naukę albo doświadczenie i nie siedzę z założonymi rękoma i nie płaczę. Nie będę oszukiwać, bo chyba żadna mama nie uwierzy – powiedziała w rozmowie z redakcją Jastrząb Post.

Sylwia Bomba wyznała także, że jest niezwykle opiekuńczą matką. Przed pójściem córki do przedszkola spędziła z nią bowiem blisko trzy lata. Obecnie także stara się poświęcać Tosi każdą wolną chwilę.

Przypomnijmy, że urodzona w 2018 roku Antonina jest owocem związku celebrytki ze starszym o 14 lat Jackiem. Związek pary nie przetrwał jednak próby czasu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”: Widzowie zaskoczeni zachowaniem prowadzącej. Co sobie myślała?
  2. Nie do wiary z kim Roznerski pojawił się na salonach. Nie mogła oderwać od niego wzroku
  3. Piotr Gąsowski w centrum dramatycznych zdarzeń. Przyjechała straż

Tagi: sylwia bomba