Sylwia Grzeszczak jest znana nam wszystkim, w branży muzycznej działa już od 2004 roku. Chociaż kobieta jest wielką gwiazdą polskiej popkultury, okazuje się, że w młodości skrywała przed całym światem coś bardzo ważnego, co potem zmieniło jej życie o 180 stopni. Nikt nie mógł spodziewać się, że ta informacja będzie miała tak ogromne znaczenie.

Nie zwalnia tempa i ani przez chwilę nie przestaje nas zaskakiwać swoimi muzycznymi osiągnięciami, Sylwia Grzeszczak to jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich piosenkarek. Jednak mało kto z nas wie, że kiedy zaczynała swoją edukację muzyczną, jej życie miało potoczyć się w zupełnie inny sposób. Młoda Sylwia skrywała tajemnicę.

Sylwia Grzeszczak długo to ukrywała

W programie TVN Kulisy Sławy, Sylwia Grzeszczak opowiedziała o swojej młodości, o tym, jak poznała swojego męża i o macierzyństwie. Przyznała, że przed długie lata żyła z sekretem, którego nie potrafiła w żaden sposób wyjawić, nie wiedziała jak pogodzić dwie strony swojego życia. Kiedy w końcu to zrobiła, wszystko się zmieniło.

Edukację muzyczną Sylwia Grzeszczak podjęła, kiedy miała zaledwie 6 lat. Od początku założenie było takie, że zostanie pianistką, a więc lekcje gry na fortepianie miały absolutny priorytet. Ją jednak zaczynało pociągać coś zupełnie innego.

Ja to ukrywałam, bo nie wiedziałam, że ja mogę połączyć te dwa światy. Chciałam być tu dobra, tam dobra – powiedziała o śpiewaniu dla Dzień dobry TVN.

Zwrot w karierze

Gwiazda przez długi czas ukrywała, że kocha śpiewać. Bała się, że nie pogodzi dwóch wymagających pasji. Nie wiedziała też, jak to zostanie odebrane przez jej nauczycieli. W końcu postanowiła zaryzykować.

Kiedy zaczęła śpiewać nie tylko dla siebie, mnóstwo rzeczy zmieniło się w jej życiu. Między innymi, poznała swojego przyszłego męża, Marcina Piotrkowskiego, znanego jako Liber. Poznali się przez współpracę, bo o Sylwii bardzo szybko zaczęło się robić głośno, wiele mówiono o jej talencie. Ta współpraca ich połączyła. Małżeństwem są od 2014 roku, mają 3,5-letnią córeczkę, Bognę. Dziś piosenkarka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Polsce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
instagram.com/sylwia.grzeszczak.official/

Gwiazda ukrywała sekret.

córka
instagram.com/sylwia.grzeszczak.official

Jej życie miało wyglądać trochę inaczej.

córka Sylwii Grzeszczak
instagram.com/sylwia.grzeszczak.official

Jej córeczka ma już ponad 3 lata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy świadczące o problemach z sercem. Wiele osób je bagatelizuje
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Kim jest były mąż Iwony Pavlović? Gwiazda opublikowała ich wspólne zdjęcie sprzed lat
  4. ”Teściowa nałożyła suknię ślubną na nasz ślub. Nie sądziłam, że muszę pytać, co zamierza włożyć”
  5. Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Nie był przygotowany na jej słowa
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

źródła: dziendobry.tvn.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego