Lelum.pl

youtube.com kanalstv

Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży? Znajomy wokalistki zdradza szczegóły

22 Lipca 2019

Autor tekstu:

Robert Głowacki

Sylwia Grzeszczak w ciąży! Piosenkarka i Liber mają już 3,5 letnią córeczkę Bognę, a niedługo powitają na świecie kolejne dziecko. Artystka jest w drugiej ciąży, a fani zastanawiają się, czy ich idolka zdecyduje się na przerwę w karierze. Znamy szczegóły.

Sylwia Grzeszczak w ciąży! Piosenkarka i Liber mają już 3,5 letnią córeczkę Bognę, a niedługo powitają na świecie kolejne dziecko. Artystka jest w drugiej ciąży, a fani zastanawiają się, czy ich idolka zdecyduje się na przerwę w karierze. Znamy szczegóły.

Sylwia Grzeszczak w ciąży po raz drugi? Magazyn Flesz informuje, że piosenkarka i Liber już za kilka miesięcy po raz kolejny zostaną rodzicami. Gwiazda słynąca z chronienia swojej prywatności nie skomentowała jeszcze krążących plotek, jednak osoba z jej otoczenia wyjawiła szczegóły. Czy gwiazda zrobi sobie przerwę w karierze? Fani mogą być zaskoczeni.

Sylwia Grzeszczak w ciąży po raz drugi

Magazyn Flesz dotarł do osoby z otoczenia piosenkarki – informator magazynu podzielił się niesamowitą wiadomością: Sylwia Grzeszczak w ciąży jest po raz drugi! Radosna nowina nie została jeszcze potwierdzona przez wokalistkę, ale fani już nie posiadają się z radości.

To dopiero pierwsze miesiące ciąży– zdradził informator Flesza.

Ile dzieci ma Sylwia Grzeszczak? Sylwia Grzeszczak ma na razie jedno dziecko, 3.5-letnią córeczkę Bognę. Jeżeli informator Flesza się nie myli, to za kilka miesięcy wokalistka powita na świecie kolejne maleństwo.

Sylwia Grzeszczak znana jest z tego, że konsekwentnie chroni swojej prywatności, toteż nie dziwimy się, że do tej pory nie skomentowała krążących plotek. Mimo że gwiazda jeszcze niczego oficjalnie nie potwierdziła, fani już zastanawiają się, czy druga ciąża gwiazdy skłoni ją do zrobienia sobie przerwy w karierze. Czy Sylwia Grzeszak zrobi sobie przerwę w karierze? Nic bardziej mylnego. Najbliższe plany zawodowe artystki zapowiadają się obiecująco. Artystka szykuje się do wydania nowego singla, co więcej już za kilka tygodni będziemy mogli oglądać ją na w TVN. Myślicie, że pokaże swój ciążowy brzuszek na scenie?

Jak długo Sylwia Grzeszczak i Liber są małżeństwem?

Już w lipcu 2019 Sylwia Grzeszczak i Liber będą obchodzili swoją piątą rocznicę ślubu. Para pobrała się 28 lipca 2014 roku w tajemnicy przed mediami, tak samo, jak przez wiele miesięcy ukrywała swój związek. Jak Sylwia Grzeszczak poznała swojego męża? Piosenkarka poznała męża w pracy, a dokładniej w studio nagraniowym. Na samym początku swojej kariery Sylwia Grzeszczak nagrała kilka wspólnych utworów z raperem. Wspólne godziny spędzone w studio i na koncertach sprawiły, że para się do siebie zbliżyła na tyle, że po kilku latach bliskiej przyjaźni między muzykami narodziło się uczucie.

Przez kilka miesięcy ukrywali swój związek, jednak po pewnym czasie zdecydowali się ujawnić. Wielkim zaskoczeniem dla świata mediów był ich potajemny ślub – na uroczystości byli jedynie najbliżsi, którzy nie pisnęli ani słówkiem o szczegółach ceremonii, choć zapewne wielu dziennikarzy dałoby się pokroić za nawet najmniejszą informację. Zaledwie rok po ślubie muzycznej pary na świat przyszła ich córeczka Bogna, a wszystko wskazuje na to, że już niedługo ta doczeka się rodzeństwa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sylwia Grzeszczak w ciąży

Sylwia Grzeszczak w ciąży. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka.

Sylwia Grzeszczak w ciąży

Piosenkarka ma już córeczkę Bognę.

Sylwia grzeszczak w ciąży

Z Liberem w lipcu będą świętować piątą rocznicę ślubu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marcin Meller o swoim odejściu z „Dzień Dobry TVN”: „Od paru dni czuję się jak na własnym pogrzebie”
  2. Jak dziś wygląda Baby z „Dirty Dancing”? Operacje plastyczne zmieniły ją nie do poznania
  3. Jak kiedyś wyglądała Anna Popek? Dziennikarka TVP od zawsze zachwycała urodą
  4. Władimir Kliczko sam wychowuje córkę na Ukrainie. Matka nie widziała dziecka od lat
  5. Córka polskiego miliardera robi karierę za granicą. Zaśpiewała z samym Andreą Boccellim

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Żona Mateusza Gesslera ukrywa się przed mediami. Teraz zdjęcie obiegło media, Edyta to prawdziwa piękność
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nowe wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej. "Parametry diametralnie się poprawiają"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nagły apel, Joanna Opozda prosi o pomoc, zwróciła się do wszystkich fanów. "Czasu jest niewiele"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła radykalne kroki. Najpierw oświadczenie, teraz kolejna decyzja
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Sylwester Pawłowski. Związek Artystów Scen Polskich przekazał oficjalny komunikat
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tomasz Komenda walczy ze śmiertelną chorobą? Anna Walter ujawniła przerażające informacje
Czytaj więcej >
Robert Głowacki

Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]