Sylwia Grzeszczak z mężem to jedna z bardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Mało kto wie, że mężem uwielbianej przez miliony wokalistki jest równie dobrze wam znany raper. Z pewnością znacie jego hity, ale czy wiedzieliście, że jest mężem Sylwii Grzeszczak? Znany raper i piosenkarka mają razem córkę i mieszkają z dala od Warszawy. Kim jest mąż Sylwii Grzeszczak i jak para się poznała? 

Życie prywatne gwiazd grzeje publiczność nierzadko bardziej niż ich zawodowe dokonania. W przypadku Sylwii Grzeszczak z mężem jest odwrotnie. Są ulubieńcami publiczności dzięki swojej muzyce, a nie przez skandale. Para pobrała się w lipcu 2014 roku, mają córeczkę – Bognę. Kim jest mąż piosenkarki?

Kim jest mąż Sylwii Grzeszczak?

Mężem Sylwii Grzeszczak jest znany raper Liber. Jak się poznali? Para zna się od kilkunastu lat, a połączyła ich muzyka. Kiedyś Liber szukał wokalistki, a namiary na Sylwię dała mu ich wspólna znajoma. Podczas pierwszego przesłuchania Grzeszczak wykonała piosenkę To nie ja byłam Ewą z repertuaru Edyty Górniak. Liber zachwycił się umiejętnościami wokalnymi Sylwii oraz ją samą.

Od razu złapali dobry kontakt i zaczęli razem współpracować. Z czasem między dwojgiem muzyków narodziło się coś więcej. Swój związek utrzymywali w tajemnicy, tak samo, jak ślub. Ceremonia odbyła się 28 lipca 2014 roku, a na przyjęciu weselnym bawiła się tylko najbliższa rodzina.

Sylwia Grzeszczak z mężem mieli kryzys?

Sylwia Grzeszczak z mężem nie opowiadają o swoim życiu prywatnym, nie udzielają wspólnych wywiadów. Para zamieszkała w rodzinnym Poznaniu, gdzie łatwiej im ochronić swoje życie prywatne. Mimo tych wszystkich starań w mediach huczało o romansie Libera z Natalią Szroeder. W tej sprawie zabrała głos sama Sylwia, dementując tę plotkę na swoim Facebooku. Gwiazda zamieściła wspólne zdjęcie z Liberem i Natalią Szroeder ucinając tym samym wszystkie plotki o rzekomym romansie.

– Te trzy osoby na zdjęciu prywatnie się lubią i szanują, okazuje się, że w tym świecie normalne, ludzkie relacje są całkiem możliwe. Widujemy się na koncertach, współpracujemy i to nie od dziś. Komuś bardzo zależy na tym, by było inaczej. – napisała Sylwia Grzeszczak na swoim oficjalnym Facebooku.

Wiedzieliście, że Sylwia Grzeszczak z Liberem są małżeństwem?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sylwia Grzeszczak z mężem
instagram.com/liberofficial

Mężem Sylwii Grzeszczak jest znany raper-Liber.