Sylwia Przybysz jest jedną z najbardziej popularnych młodych piosenkarek. Razem z Janem Dąbrowskim tworzą zgrany duet zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej. Obecnie mówi się nawet, że młoda wokalistka jest w ciąży i już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą! To właśnie przez to miała odmówić udziału w Tańcu z Gwiazdami

Mediami zawładnęła nowina o ciąży kolejnej młodej gwiazdy! Portal pudelek.pl donosi, że 20-letnia wokalistka Sylwia Przybysz i gwiazdor internetu, Jan Dąbrowski spodziewają się swojego pierwszego dziecka! Właśnie ciąża miała być powodem, który zadecydował, że piosenkarka nie zdecydowała się na udział w Tańcu z Gwiazdami. 

Sylwia Przybysz jest w ciąży?

Kilka dni temu spekulowano, że Sylwia Przybysz odmówiła udziału w programie Taniec z Gwiazdami, a powodem jej decyzji miały być sprawy prywatne. Nikt nawet nie przypuszczał, że młoda wokalistka może być w ciąży! Według doniesień serwisu pudelek.pl Sylwia Przybysz już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą, a ojcem jej dziecka jest oczywiście jej partner – youtuber i współprowadzący The Voice KidsJan Dąbrowski. Jak donosi informator portalu, Sylwia Przybysz już dawno planowała zajście w ciążę i nie ukrywała tego przed rodziną!

– Sylwia z Jaśkiem znają się bardzo długo. Od 6 lat są bardzo blisko, od ponad 2 lat mieszkają razem. Pomimo młodego wieku ich relacja jest bardzo dojrzała. Mają wspólny biznes, mieszkania i plany. Oboje pochodzą z dużych rodzin i podobno już w Boże Narodzenie oświadczyli rodzinom, że planują ślub i chcą starać się o dziecko – zdradza informator Pudelka

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są bardzo młodzi, jednak udało im się już osiągnąć duży sukces. Sylwia swoją karierę zaczynała od nagrywania coverów znanych utworów na YouTubie, a teraz może pochwalić się już trzema solowymi albumami z własną muzyką. Co więcej, wokalistka świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych, a na samym Instagramie śledzi ją ponad milion osób.

Podobnym wynikiem może pochwalić się jej chłopak, który ma 1,5 miliona obserwujących nie tylko na Instagramie, ale także na YouTubie. Co więcej, Jan Dąbrowski jest także współprowadzącym The Voice Kids. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są sobie bliscy od sześciu lat, a od ponad dwóch już razem mieszkają. Do tej pory żadne z nich nie skomentowało jeszcze informacji o ciąży. Gdy to zrobią, z pewnością o tym napiszemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sylwia Przybysz
instagram.com @jabrowsky

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się dziecka? Media plotkują o ciąży młodej wokalistki!

Sylwia Przybysz
instagram.com @jabrowsky

20-letnia wokalistka przez ciążę miała odmówić udziału w Tańcu z Gwiazdami

Sylwia Przybysz
instagram.com @jabrowsky

Para jeszcze nie odniosła się do informacji o ciąży. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do sieci trafiło wspólne zdjęcie Zbigniewa Wodeckiego i Maryli Rodowicz. Nikt go wcześniej nie widział
  2. Partner Anny Wendzikowskiej to bajecznie przystojny milioner. Nie szczędzą sobie czułości
  3. Izabela Trojanowska znów się uśmiecha. Kto sprawia, że jest szczęśliwa?
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje

źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułSuczka została postrzelona 17 razy. Dziś prowadzi szczęśliwe życie i motywuje innych
Następny artykułSelma Blair choruje na stwardnienie rozsiane. Oddała syna, by poddać się leczeniu
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.