Symbol ludzkiej podłości jest naprawdę przerażający. Co może być gorszego od krzywdzenia niewinnych zwierząt? O tym, co się wydarzyło, powinien dowiedzieć się cały świat! 

To zdjęcie to bardzo smutny obraz tego, do czego zdolni są ludzie. Tym razem mowa o mieszkańcach Bengalu Zachodniego, regionu, w którym coraz częściej źle taktuje się zwierzęta. Zdjęcie, które zostało zrobione w Indiach, przedstawia naprawdę przerażającą sytuację. Zobaczcie sami!

Prawdziwy symbol ludzkiej podłości

To, co na zdjęciu udało się uchwycić indyjskiemu fotografowi Biplapie Hazrzę, to symbol nie tylko bezmyślności, ale także niesprawiedliwości. Na fotografii widać, jak para słoni próbuje uciec przed tłumem ludzi. Sytuacja dzieje się nie bez powodu, a przerażenie słoniątka jest zrozumiałe. Jak możemy zobaczyć, bezduszni ludzie chcą podpalić zwierzynę. 

symbol
facebook.com/biplab.hazra.355

Jak wspomina fotograf, słonie uciekające w panice, wręcz krzyczały z przerażenia. Dźwięki, które wydawały, były wręcz bolesne dla uszu. Wszystko za sprawą tłumu, stojącego w tle fotografii. Mężczyźni rzucali w zwierzęta ognistymi kulami ze słomy, a nawet petardami. 

Jak podaje BBC, zdjęcie zostało nagrodzone w konkursie fotograficznym, którego tematem była dzika przyroda w Indiach. W wywiadzie dla tego serwisu autor zdjęcia postanowił podsumować to, co się na nim wydarzyło. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Tym łagodnym, inteligentnym i społecznym stworzeniom, które przemierzały subkontynent indyjski od stuleci, zgotowano piekło na ziemi.- z bólem tłumaczy Biplaba Hazra.

Jak w Bengalu traktowane są zwierzęta?

To, co dzieje się w Indiach jest przerażające. Bengal to symbol piekła na Ziemii, które zgotowane jest codziennie zwierzętom. Głos w sprawie zabrał jeden z mieszkańców tamtejszego regionu, Maina Mazmunder. Wyjawił, że to nie pierwsza sytuacja, w której zwierzyna na tych terenach poddawana jest torturom, a także okropnym nadużyciom.

Mieszkańcy Bengalu postanowili niszczyć naturalne siedziby zwierząt. Przerażone, wypędzane siłą słonie podczas swojej ucieczki niszczą pola uprawne i farmy. Zdarza się, że podczas tego momentu są tak przerażone, że niechcący zabiją człowieka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

symbol
Fot. autor Biplab Hazra
symbol
facebook.com/biplab.hazra.355

Zdjęcia, które zrobione zostały w Indiach są naprawdę przerażające.

symbol
facebook.com/biplab.hazra.355

To, jak traktowane są tam słonie to symbol ludzkiej podłości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie kupisz już tak łatwo futra. Nowe przepisy już wkrótce
  2. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  3. Czy kot płacze? Co oznaczają łzy w oczach kota
  4. Rasy psów, o których prawie nikt nie wie. 8 rzadkich i bardzo słodkich psiaków
  5. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych

źródło: fakt.pl

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.