Syn Anny Przybylskiej nie stroni od internetu, jednak pojawia się w nim znacznie rzadziej niż jego starsza siostra – Oliwia Bieniuk. Niedawno rodzeństwo zdecydowało się na wspólne zdjęcie. Internauci są zachwyceni wyglądem chłopca. Czy pójdzie w ślady mamy?

Anna Przybylska była jedną z najbardziej utalentowanych i lubianych polskich gwiazd. Niestety w 2014 roku na skutek nowotworu artystka zmarła, pozostawiając trójkę dzieci. 

Syn Anny Przybylskiej ma już 14 lat. Mamy zdjęcia

Szymon Bieniuk zadebiutował na Instagramie 31 grudnia 2019 roku. Chłopiec poszedł w ślady swojej starszej siostry, która na swoim koncie zgromadziła już niespełna 140 tysięcy fanów i wszystko wskazuje na to, że stanie się ikoną mody. Na jej profilach w mediach społecznościowych możemy zaobserwować efekty pierwszej, profesjonalnej sesji zdjęciowej, w której wzięła udział.

Czy chłopiec kreuje się na gwiazdę? Na tę chwilę widzimy, że syn Anny Przybylskiej swój czas poświęca rodzinie i dobrej zabawie. Fotografie, które umieszcza w sieci, świadczą o tym, że cieszy się swoim nastoletnim życiem u boku najbliższych, w tym – najmłodszego brata – Kazika.

  1. Kinga Duda rozczarowała rodziców. Wszystko miało być zupełnie inaczej
  2. Ważny komunikat NFZ dla wielu Polaków. Wszystko zacznie się już 15 czerwca, podano kluczowe szczegóły
  3. Panna Młoda została pobita na swoim weselu. Ciało 23-latki wyłowiono z jeziora

Podobieństwo jest uderzające 

Anna Przybylska wielokrotnie wygrywała plebiscyty związane z pięknem, stylem i skutecznym łączeniem życia zawodowego z osobistym. Podbijała serca widzów w każdej ze swoich ról. Telewidzowie w całym kraju znacznie odczuli jej śmierć. Gdy tylko córka Anny Przybylskiej – Oliwia Bieniuk – zaczęła udostępniać swoje zdjęcia w serwisach społecznościowych, internauci zobaczyli ogromne podobieństwo do mamy.

Wspólna chwila Szymona i Oliwii – syna i córki Anny Przybylskiej. Zdjęcie pojawiło się w serwisie Instagram i przywołało ogrom ciepłych słów od internautów. Rodzeństwo pozuje przed lustrem, dumnie prezentując swoje stylizacje. Największą uwagę przykuła modna, rybacka czapka na głowie chłopca w kompozycji z czarną bluzą i spodniami. Siostra przedstawiła się w białych spodniach, różowej bomberce, wysokich trampkach i zalotnych czarnych okularach. Czy na naszych oczach rośnie właśnie najbardziej stylowe rodzeństwo polskiego show-biznesu? Przekonamy się. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#lastdance

Post udostępniony przez Szymon Bieniuk (@bieniuk_szymon)

 

syn
fot. instagram.com/bieniuk_szymon

Rodzeństwo jest do siebie bardzo podobne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  2. Wiadomość, na którą czekały miliony Polaków. Już 6. czerwca znoszą kolejny zakaz. Wielka radość
  3. Gratulacje dla Jolanty Kwaśniewskiej. Na jaw wyszła prawda, Agata Duda może nie być zadowolona
  4. Syn Zenka Martyniuka cały we łzach. Nie jest dobrze, co powiedzą rodzice?
  5. Nie żyje Anna Luboń. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę
  6. Andrzej Duda gościł w Radio Maryja. Nagle do studia dodzwonił się Tadeusz Rydzyk, zaskakujące sceny na wizji

 

ŹRÓDŁOplotek.pl
Poprzedni artykuł6-latka z niesamowitymi zdolnościami obserwują miliony osób. Chłopiec nie wygląda na swój wiek
Następny artykułRząd nieoczekiwanie znosi ważne obostrzenie. Zmiany wejdą w życie już 6 czerwca
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.