Syn Daniela Olbrychskiego sprawiał ojcu niezłe problemy. Oboje mieli ze sobą utrudniony kontakt przez długi czas, a zamiast dążyć do rozwiązania konfliktu, obie strony podkładały sobie kłody pod nogi. Rafał miał wielki żal do rodziców, a negatywne emocje urosły do tego stopnia, że w 2017 roku doszło do gróźb nożem w rodzinie Olbrychskich. 

Problemy wychowawcze w rodzinie Olbrychskich w pewnym momencie okazały się problemem międzypokoleniowym. Sam aktor miał trudne relacje ze swoim synem, a Olbrychski junior, musiał też walczyć ze swoim potomkiem. Syn narobił mu wielu kłopotów, a jego dziadek, chcąc ratować rodzinę zwrócił się o pomoc do sądu, co przyniosło efekt odwrotny od zamierzonego. Jak teraz wyglądają relacje w domu Olbrychskich? 

Kim jest Rafał Olbrychski?

Rafał Olbrychski jest synem Daniela Olbrychskiego. Oprócz tego pracuje jako aktor i prezenter w TVP2. Prowadził w programie śniadaniowym kącik kulinarny, wystąpił również w show Taniec z gwiazdami. Grał również w sztukach teatralnych w Teatrze Wielkim w Warszawie i Operze Bałtyckiej w Gdańsku. 

Rafał ma za sobą dość burzliwą przeszłość. Najpierw rozpadło się jego małżeństwo, z którego ma dwóch synów, a potem jeden z nich nieźle się zbuntował. Syn aktora sprawiał takie problemy wychowawcze, że niezbędna okazała się pomoc kuratora sądowego. A do problemów z dzieckiem doszedł problem z rodzicami. 

Ile dzieci ma Daniel Olbrychski? Daniel Olbrychski ma trójkę dzieci- Rafała z pierwszego małżeństwa, Weronikę z drugiego małżeństwa i Viktora Longo-Olbrychskiego z relacji z Barbarą Sukową. 

Syn Olbrychskiego miał wiele problemów

Daniel Olbrychski, chcąc pomóc synowi postanowił, że lepiej będzie, jeśli wystąpi o ograniczenie praw rodzicielskich i wnuk zostanie pod jego opieką. Rafał poczuł się przez to kompletnie załamany. Oczekując wsparcia rodziny został zdradzony. 

Na szczęście dwa lata temu Daniel zdał sobie sprawę z tego, że może pomóc swojemu synowi inaczej i wynajął najlepszych prawników, aby ci zajęli się sprawą Rafała, jednak ten w tym czasie na jednym z warszawskich osiedli wpadł w szał, doszło do gróźb nożem. Ponadto okazało się, że jest uzależniony od alkoholu. 

Syn dla Olbrychskiego jest najważniejszy i postanowił stanąć na wysokości zadania, aby mu pomóc. To dzięki niemu i mężczyzna poszedł na odwyk i ułożył sobie na nowo życie. 

Zobacz zdjęcia:

 
daniel olbrychski
facebook.com/aktordanielolbrychski

Daniel Olbrychski to szanowany polski aktor. Za młodu podbił wiele damskich serc. 

syn
instagram.com/szapcia

Syn Daniela, Rafał dopiero niedawno stanął na nogi. Musiał zmierzyć się z dużymi problemami. Powrót do aktorstwa pozwala mu się cieszyć z życia. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobiety są mistrzyniami promocji! W jaki sposób jeszcze Polki oszczędzają?
  2. Pani Irenka od 30 lat nie je mięsa. ”Mam 93 lata i nie mam na co umrzeć”
  3. Nastolatka wysłała mamie zdjęcie swojego pokoju. Kobieta zauważyła jeden niepokojący szczegół
  4. Miała dość bałaganu męża. By go zawstydzić, założyła konto, które podbija Instagram
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!
  7. Znaleźli dwa porzucone psy. Miały niepokojący nienaturalny kolor sierści, podano zasmucającą przyczynę

źródło: pomponik.pl, wikipedia.org

Poprzedni artykułNie tylko kocimiętka. 7 rzeczy, którym koty nie mogą się oprzeć
Następny artykułDziewczynka napisała wiadomość do siebie z przyszłości. Po jej śmierci rodzice przeczytali list i nie mogli powstrzymać łez
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.