Syn Krzysztofa Krawczyka znów ma dobre relacje z ojcem. Przez wiele lat gwiazdor nie był blisko ze swoim dzieckiem, ale choroba Krzysztofa Juniora położyła kres brakom kontaktu. Gdy Krzysztof Junior wylądował w szpitalu, piosenkarz musiał pogodzić się z synem.

Krzysztof Krawczyk i jego syn wiele już razem przeszli, a ich relacje były czasami trudne. Teraz jednak choroba Krzysztofa Juniora zmusiła ich do pogodzenia się. Gwiazdor i jego dziecko znów stali się sobie bliscy.

Syn Krzysztofa Krawczyka znów blisko z ojcem

Krzysztof Krawczyk w 1988 roku spowodował wypadek samochodowy, w którym ucierpiał on sam i jego syn. Gwiazdor zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo, przez co Krzysztof Junior doznał stłuczenia pnia mózgu oraz złamał rękę, nogę i szczękę. Od tego czasu syn piosenkarza cierpi na padaczkę. 

– Nigdy nie miałem pretensji do taty o ten wypadek. Czułem, że robi wszystko, by wynagrodzić mi cierpienie. Jest wspaniałym ojcem, choć nie widujemy się zbyt często – Krzysztof Junior wyznał kiedyś tygodnikowi Na żywo.

Teraz jednak sytuacja między ojcem i dzieckiem się odmieniła. Po tym, jak Krzysztof Junior trafił do szpitala, piosenkarz znów zbliżył się do niego.

krzysztof krawczyk: syn
facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

Gwiazdor pogodził się z synem

Krzysztof Junior trafił niedawno do szpitala. Syn gwiazdora doznał nagłego skurczu mięśnia i upadł podczas ataku padaczki. Partnerka zawiozła go natychmiast do szpitala, gdzie Krzysztof Junior musiał spędzić parę dni. 

Wypadek syna mocno przejął Krzysztofa Seniora. Zdał sobie sprawę, że niewiele brakowało, żeby stracił swojego jedynego syna. Teraz dzięki temu, że jego syn znów otarł się o śmierć, Krzysztof Krawczyk ponownie zbliżył się do Krzysztofa Juniora i mężczyźni spędzają ze sobą wiecej czasu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn Krzysztof Krawczyk
fot. facebook.com @KrzysztofKrawczykOFFICIAL

Syn Krzysztofa Krawczyka odnowił relacje z ojcem

syn Krzysztof Krawczyk
fot. facebook.com @KrzysztofKrawczykOFFICIAL

Syn gwiazdora znalazł się w szpitalu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal w fabryce samochodów. Żywe świnie wykorzystywano do testów zderzeniowych
  2. Anna Przybylska we wspomnieniach znanej aktorki. Gwiazda TVN we wzruszających słowach o zmarłej
  3. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Prezydent Andrzej Duda
  4. Panna młoda tuż przed ślubem spojrzała w lustro. Nie mogła uwierzyć, w to co widzi
  5. Mają trójkę dzieci i żyją z zasiłku. „Praca nie jest dla nas”
  6. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  7. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno
Poprzedni artykułKampania reklamowa nawiązująca do przemocy domowej. W roli głównej Karolina Piasecka, internauci mocno podzieleni
Następny artykułKatarzyna Dowbor opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. ”Królowa jest tylko jedna”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.