Syn Magdy Gessler podzielił się ostatnio ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciem ze swoim zmarłym ojcem. Zdaniem Internautów, jest praktycznie jego klonem. Najbardziej znana polska restauratorka wyraża się o synu w samych superlatywach, szczególnie że mężczyzna postanowił dojść do wszystkiego sam, nie korzystając ze wsparcia matki.

Ojciec Tadeusza Müllera był znanym fotoreporterem. Mężczyzna urodził się w 1942 roku, a w 1987 przegrał walkę z rakiem. O — Jako dziennikarz pomagał tropić ukrywających się w Hiszpanii zbiegłych z Niemiec po wojnie nazistów. Był pierwszym fotoreporterem, który dotarł do Lizbony, żeby sfotografować upadek reżimu po zamachu stanu zwanym Rewolucją Goździków. Pracował dla „Der Spiegla” oraz hiszpańskiej agencji informacyjnej EFE — opisał jego osiągnięcia syn Magdy Gessler.

Syn Magdy Gessler — podobny do ojca?

Tadeusz Müller obecnie prowadzi swój własny program kulinarny — Z gruntu zdrowo w Food Network. Mężczyzna ewidentnie postanowił pójść w ślady swojej matki, która znana jest chyba wszystkim Polakom doskonale znana. 

syn
instagram.com/tadeusz_muller

I jak myślicie, podobni?

W swoim programie syn Magdy Gessler promuje bardzo świadome odżywianie. Dieta, którą propaguje mężczyzna, nutritarianizm, staje się coraz bardziej popularna wśród Polaków. Tadeusz Müller w dodatku odmawia przyjęcia pomocy od swojej matki. Bardzo zależy mu na tym, żeby jego osiągnięcia były tylko jego zasługą. 

Jaki ojciec, taki syn

Magda Gessler sama porównała syna do swojego zmarłego męża, przyznając, że obaj mają taką samą energię. Fakt, że nie stoi za sukcesem żadnego ze swoich dzieci, jest dla niej ogromnym powodem do dumy. 

Tadeusz Muller napisał o ojcu — Dzisiaj wspominam mojego tatę, Volkharta Müllera (1942 -1987) – zaczął. Wyjątkowego dziennikarza i fotoreportera […]  Dziękuję Magdzie Gessler za niekończące się opowieści o Volk — w podpisie umieszczonym pod jego zdjęciem z tatą. Wielu jego fanów stwierdziło niesamowite podobieństwo mężczyzn. Też to widzicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
instagram.com/tadeusz_muller

Zdjęcie, jakie Tadeusz Müller opublikował ze zmarłym ojcem.

syn
instagram.com/tadeusz_muller

Tadeusz z Matką, Magdą Gessler.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Nie żyje młody raper. Miał tylko 21 lat, przyczyny śmierci są nieznane
  3. Stała się ofiarą przemocy domowej. Ze strachu przed synem zamyka pokój na klucz
  4. Pierwszy pocałunek: 20 porad jak tego nie sknocić
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę

źródła: pudelek.pl, instagram.com/tadeusz_muller

Poprzedni artykułUratował psa przed zjedzeniem. Wdzięczny zwierzak nie chce przestać go przytulać
Następny artykułModa na makijaż retro wraca do łask.10 trendów z lat 60., które warto znać
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego