Syn Olgi Tokarczuk wzbudził wielkie zainteresowanie podczas wczorajszej gali Bestsellery Empiku. Kim jest Zbyszko Fingas i czy poszedł w ślady utalentowanej mamy? 34-letni mężczyzna ma dość niecodzienny zawód. 

Syn Olgi Tokarczuk towarzyszył znanej pisarce i polskiej noblistce nie tylko podczas tego najważniejszego dniu w życiu zawodowym autorki. Podczas wtorkowej gali Bestellery Empiku, 34-latek odebrał w imieniu swojej mamy jedną z nagród. Kim jest i czym się zajmuje mężczyzna, który wzbudził tak duże zainteresowanie? 

Kim jest Zbyszko Fingas?

Zbyszko Fingas to syn Olgi Tokarczuk. Choć kobieta o swoim życiu prywatnym i rodzinie mówi niezwykle rzadko, syn towarzyszył jej w najważniejszych momentach jej życia. Kiedy polska autorka odbierała Nagrodę Nobla w dziedzinie literatury, towarzyszył jej mąż Grzegorz Zygadło oraz Zbyszko, który szybko został dostrzeżony przez fotoreporterów. Od tego czasu wszyscy chcą wiedzieć więc na jego temat. 

Olga Tokarczuk: syn, rodzina

Syn Olgi Tokarczuk, Zbyszko Fingas, to jedyne dziecko pisarki z pierwszego małżeństwa z Romanem Fingasem — psycholog i wydawca, z którym Tokarczuk założyła wydawnictwo Ruta. W rozmowie dla Twojego Stylu autorka wyznała, że urodziła syna mając 24-lata.

Zbyszko Fingas: psycholog. Pierworodny Olgi Tokarczuk zawodowo jest psychologiem. Jak przyznała Wysokim Obcasom artystka, zamiłowanie to odziedziczył po ojcu. 

– Ojciec Zbyszka też był psychologiem, prowadziliśmy grupy integracyjne, treningi interpersonalne. Dziecko zostawialiśmy z dziadkami. Kiedy się wyprowadziliśmy na wieś, Zbyszko został z nimi w mieście, bo nie chcieliśmy mu fundować wiejskiej szkoły, do której było 6 km przez góry –

Zbyszko Fingas: wiek. Syn Olgi Tokarczuk ma 34-lata i już zyskał rzeszę fanek! Internautki po jego wystąpieniu na gali dopytują, czy mężczyzna być może nie jest wolny! Dla wszystkich tych mamy smutną wiadomość. Zbyszko Fingas jest w związku z Anną Wanik. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/olgatokarczuk_official/

Po prawej stronie stoi Zbyszko Fingas.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy nowotworu dróg żółciowych. Łatwo je przeoczyć
  2. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  3. Horoskop walentynkowy. 12 przepowiedni na dzień zakochanych, kogo strzeli strzała Amora
  4. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Po 30 latach w TVP legendarna spikerka mieszka w zaskakujących warunkach
  5. Siostra Filipa Chajzera, Weronika Chajzer to długonoga blondynka. Ma 186 cm wzrostu
  6. Niezwykła Nel z „W pustyni i w puszczy” została dziewczyną do towarzystwa. Miał być wielki powrót, a jest skandal

źródło: viva.pl

Poprzedni artykułMama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
Następny artykułGwiazdy TVN jest w ciąży. „To czwarty miesiąc” ciąży polskiej Miss Świata
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.