Syn naszego bohatera zginął w wypadku samochodowym jako nastoletni chłopak. Ojciec nie mogąc uporać się ze stratą dziecka, przez 13 lat zostawiał kwiaty w miejscu wypadku. Kiedy pewnego dotarł na miejsce, zobaczył tajemniczą notkę, która zmieniła wszystko.

Wiadomości o śmierci najbliższych zawsze są bolesne i druzgocące. Szczególnie kiedy to rodzic dowiaduje się, że jego ukochana pociecha właśnie pożegnała się z życiem. Przecież to wszystko nie tak powinno wyglądać. 22-letni chłopak zmarł na miejscu przez nieumyślność kierowcy prowadzącego pojazd.

Syn zginął w wypadku samochodowym

Ray Olson, ojciec tragicznie zmarłego Raymonda przez 13 lat przynosił kwiaty na miejsce, w którym doszło do wypadku. Najbardziej obawiał się faktu, że w pewnym momencie stanie tam budowa, a jego syn raz na zawsze odejdzie w zapomnienie.

Syn
screen z filmiku YouTube

Syn mężczyzny zginął w wypadku samochodowym. 

W 2016 roku dotarły do niego straszne wieści. Pewna firma zaplanowała tam dużą inwestycję, a pierwsze konstrukcje miały stanąć lada moment. Nikt z pracujących tam mężczyzn nie miał pojęcia, kim są najbliżsi zmarłego chłopaka, ani w jaki sposób do nich dotrzeć. To właśnie dlatego jeden z pracowników budowli pozostawił mu tajemniczy liścik.

Co takiego zawierała notka?

Okazało się, ze zarząd sprawujący pieczę pragnął przekazać mężczyźnie pewną bardzo ważną wiadomość, która raz na zawsze mogła odmienić jego dotychczasowe życie. O co może chodzić?

Właściciele postanowili zapewnić rodzinie dożywotnią możliwość przychodzenia w miejsce poświęcone ich synkowi. Na miejscu upamiętniającym śmierć chłopaka stanęła nie tylko tablica, ale również ławeczka, dzięki której długie godziny spędzone przy grobie syna przestaną być męczarnią. Zachowanie zarządu firmy Chevron jest godne podziwu.

ZOBACZ NAGRANIE PREZENTUJĄCE HISTORIĘ: 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do końca miesiąca dadzą ci 300 ZŁ! Uprawnionych są miliony Polaków
  2. Elżbieta Czyżewska była gwiazdą filmów Barei. Alkoholizm, rozwód, samotna śmierć w obcym kraju
  3. Przez chorobę 30-latka wygląda jak 70-letnia staruszka. Nikt nie wierzył, że kiedyś znajdzie miłość, właśnie wzięła ślub
  4. Córka Katarzyny Pakosińskiej przechodzi burzliwy czas. „Czy to moje dziecko?”
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
Poprzedni artykułMichał Szpak marzy o ojcostwie? „To jest trochę jak z posiadaniem psa”
Następny artykułJak dobrać buty do sukienki? Ponadczasowe połączenia, które nie wychodzą z mody
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.