Syn pewnej kobiety został oskarżony o szczególnie okrutny gwałt. Mimo że wszystkie dowody wskazywały na 17-letniego chłopaka, jego matka nie mogła w to uwierzyć. Kiedy powiedział jej, co wydarzyła się tamtejszej nocy, długo nie mogła dojść do siebie.

Gwałt to jedno z najokrutniejszych przestępstw, w którym oprawca wykazuje się szczególną brutalnością. Kiedy matka dowiedziała się, że jej syn dopuścił się takiej przemocy, nie wiedziała co powiedzieć. W jednej chwili jej życie odwróciło się do góry nogami. 

Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co zrobił jej syn

Pewien 17-latek z małej miejscowości został oskarżony o gwałt. Kiedy jego matka dowiedziała się o tym, była w szoku. Jej syn nigdy nie sprawiał żadnych problemów. Co więcej, był pilnym uczniem ze wzorowym zachowaniem. Do rodziny i nauczycieli odnosił się z ogromnym szacunkiem. Zdawałoby się, że nie skrzywdziłby nawet przysłowiowej muchy.

Jego ofiarą miała być rzekomo 19-letnia dziewczyna, która tej nocy wracała z ostro zakrapianej imprezy. Kiedy na miejsce brutalnego zdarzenia przyjechała policja, znaleźli chłopaka chowającego się w pobliskich krzakach. Od razu pomyśleli, że to właśnie on był sprawcą gwałtu. 

Wszyscy myśleli, że jej syn dopuścił się gwałtu

Kobieta wprost zapytała chłopaka, czy zgwałcił tę dziewczynę, on jednak od razu zaprzeczył. Syn jednak był głównym podejrzanym w tej sytuacji. Kiedy opowiedział swojej matce, co wydarzyło się naprawdę tamtej nocy, nie mogła opanować łez. Od razu zamknęła się w pokoju i nie wychodziła z niego przez kilka godzin. Wtedy wpadła na pomysł, który pomoże oczyścić z zarzutów jej jedynego syna. 

Następnego dnia matka udała się do sklepu, obok którego miało dojść do zdarzenia. Okazało się, że właściciel posiadał monitoring. Kobieta od razu poprosiła go o nagrania z tamtej nocy.

Cała historia dobrze się zakończyła. Na filmie, którego matka otrzymała od mężczyzny widać, jak grupa chłopaków dopuszcza się brutalnego gwałtu, a następnie zostawia dziewczynę na pastwę losu. Po kilku minutach syn kobiety podbiega do niej, aby udzielić jej pomocy. Kiedy widzi, że dziewczyna jest w ogromnym szoku i nic nie pamięta, natychmiast dzwoni po policję. Chłopak domyślał się, że zostanie głównym podejrzanym w sprawie, dlatego też wystraszony, ukrył się w krzakach i tam oczekiwał przyjazdu funkcjonariuszy. Nie spodziewał się, że cała sytuacja odwróci się przeciwko niemu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
pixabay.com, Pexels

Zgwałcona kobieta, była w takim szoku, że nie potrafiła sobie przypomnieć, co tak naprawdę się wydarzyło.

syn
pixabay.com, fsHH

Kiedy przyjechała policja syn kobiety chował sie w krzakach.

syn
pixabay.com, Free-Photos

Monitoring pobliskiego sklepu ujawnił co wydarzyło się tamtejszej nocy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Znalazła porzucone w trawie niemowlę. Kiedy odsłoniła kocyk, zamarła
  3. Wysłała mężowi swoje zdjęcie. Przez jeden szczegół wniósł pozew o rozwód
  4. Powstały bombki choinkowe z wizerunkiem bramy Auschwitz. Niestety, to dopiero początek
  5. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać

 

Poprzedni artykułNie żyje aktor „Star Treka”. Osierocił siedmioro dzieci
Następny artykułCztery siostry straciły ojca tuż przed wyjątkowym dniem. Wtedy ich nauczyciel zrobił rzecz, której nigdy nie zapomną
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.