Syn Krzysztofa Ibisza skończył 19 lat! Niewątpliwie jest on dumą rodziny. Nic dziwnego, jest naprawdę przystojny! Jego mama, Anna Zejdler pochwaliła się nawet już dojrzałym synem na Instagramie.

Zapewne każdy wie, kim jest Krzysztof Ibisz, w końcu to jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów. Swoją karierę zawdzięcza przede wszystkim profesjonalizmowi, a także ogromnemu dystansowi do swojej osoby. Dziennikarz jest rozwiedziony dwukrotnie. Ma dwóch synów – starszego Maksymiliana, a także Vincenta. Ten pierwszy właśnie skończył 19 lat!

Syn Krzysztofa Ibisza

Rodzina w życiu Krzysztofa Ibisza od zawsze odgrywa bardzo dużą rolę. Niejednokrotnie dziennikarz chwali się swoimi pociechami na Instagramie. Ostatnio wydarzyło się jednak coś niepokojącego, ponieważ w dzień urodzin Maksa, ani razu o nich nie wspomniał! Zdjęcie z przyjęcia pojawiło się natomiast na koncie matki. Na fotografii zamieszczonej na Instastory można zobaczyć, że kobieta i jej syn są nadwyraz szczęśliwi. Nie zabrakło również urodzinowych życzeń. Oboje wyglądają zachwycająco.

syn
https://www.instagram.com/anna_zejdler

Prezenter niestety nie odniósł się publicznie do urodzin syna. Obecnie przebywa w Kijowie na Ukrainie. Mamy jednak nadzieję, że ich relacje są jak zawsze poprawne i prezenter szybko zrekompensuje Maksowi swoją nieobecność w tym ważnym dla niego dniu! 

Rodzina Krzysztofa Ibisza

Przypomnijmy, że Krzysztof Ibisz jest dwukrotnie rozwiedziony. Matką Maksa, a także jego pierwszą żoną jest Anna Zejdler, obecna redaktor naczelna Gali. Para pobrała się w 1998 roku, a ich małżeństwo rozpadło się 6 lat później. 

syn
https://www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

Drugą żoną Krzysztofa Ibisza była prezenterka telewizyjna Anna Ibisz. Do małżeństwa doszło w 2005 roku, a rok później przyszedł na świat ich syn Vincent. Pomimo tego, że para nie jest już razem, to wciąż pozostają przyjaciółmi. Jak wyznaje dziennikarz na swoim Instagramie, łączy ich przyjaźń, zdrowy rozsądek i miłość do jednego dziecka. 

Po zdjęciach zamieszczanych przez prezentera można stwierdzić, że zarówno syn Maksymilian, jak i Vincent to jego największa duma. Widać, że Panowie bardzo chętnie spędzają ze sobą czas i dzielą się tym z internautami. Fotografiom z ich wspólnych wypadów towarzyszą często czułe podpisy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
https://www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

Widać, że Krzysztof Ibisz jest dumny ze swoich synów. 

syn
https://www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

Nie mamy wątpliwości, że Maks to czysta mama!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Jak dziś wygląda Izabela Trojanowska? Gwiazda wciąż prezentuje się fenomenalnie [ZDJĘCIA]
  3. Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz od miesięcy pokazała się na Instagramie. Fani: „Dobrze Panią znowu widzieć”
  4. Zbigniew Zamachowski znów trafił do szpitala! Jego żona wszystko zrelacjonowała
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułNajmodniejsze buty na platformie. 6 wyjątkowych modeli, w których olśnisz wszystkich
Następny artykułStaruszka od wielu lat kibicowała ulubionej drużynie futbolowej. W swoje 100. urodziny zagrała z nimi mecz
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.