Syn 16-letniej dziewczyny miał urodzić się martwy. Przyniosła go do szpitala w reklamówce. Zdarzenie to miało miejsce w marcu 2018 roku. Obecnie zarówno matce, jak i ojcu dziecka postawiono zarzuty. 

Klaudia i Karol byli parą nastolatków jak każda inna. Podobno byli bardzo w sobie zakochani. Problemy zaczęły się, kiedy Klaudia zaszła w ciążę. Urodził im się zdrowy syn, jednak do szpitala dziecko zanieśli już martwe.

Syn w reklamówce

W marcu 2018 roku 16-letnia Klaudia urodziła. Pomimo tego, że przez całą ciążę para próbowała wywołać poronienie, ich syn urodził się zdrowy. Kiedy dziewczyna zaniosła dziecko do szpitala, w reklamówce, próbowała przekonać lekarzy, że urodziło się już martwe. Jedną z pierwszych czerwonych flag był fakt, że dziewczyna zgłosiła się do szpitala dopiero dobę po porodzie. 

Prawdę szybko poznano po wykonaniu sekcji dziecka. Okazało się, że syn nastolatków urodził się zdrowy i zginął od urazu głowy. Nastoletnia Klaudia przyznała się do zabójstwa dziecka. W swoim środowisku nie miała nikogo zaufanego, do kogo mogłaby zwrócić się z prośbą o pomoc. Spanikowała. 

Prokuratura w Elblągu skończyła już dochodzenie w sprawie Karola i skierowała do Sądu Okręgowego wniosek o wydanie wyroku skazującego w wymiarze 3 miesięcy pozbawienia wolności oraz 1 roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania prac społecznych. Klaudia, z racji niepełnoletności przebywa obecnie w ośrodku wychowawczym. Jeśli sąd podejmie decyzję o sądzeniu jej jak dorosłej, grozi jej 25 lat więzienia. 

Nastoletnia ciąża

Niestety w Polsce jest tragicznie mało instytucji zajmujących się pomocą kobietom, które nie są w stanie poradzić sobie z ciążą samotnie. Aborcja na żądanie jest nielegalna. 

Jeśli jesteś nastolatką w ciąży, to przede wszystkim poszukaj wsparcia pośród bliskich, zaufanych osób. Jeśli jesteś pewna, że wśród twojej rodziny, znajomych, ani rodziców znajomych nie ma osoby, której możesz zaufać, spróbuj z instytucjami zajmującymi się pomocą osobom nastoletnim w ogóle. Takie informacje możesz uzyskać na przykład tutaj

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
facebook.com

Klaudia i Karol byli zwyczajną parą nastolatków.

syn
facebook.com

Kiedy dziewczyna zaszła w ciążę, chłopak namawiał ją do jej przerwania. 

syn
Photo by Camila Cordeiro on Unsplash

Niechciana ciąża jest tragiczna, szczególnie dla nastoletniej matki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Michał Wiśniewski. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły fortunę
  2. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu, wstydziły się tego, jak wyglądają. Wszystko odmienił jeden dzień 
  3. Lekarz poprosił ją o rękę. „Powiedział, że już nigdy nie będę musiała pracować. Postawił tylko jeden warunek”
  4. Syn Basi został zaproszony na urodziny kolegi. W SMS-ie od mamy jubilata była prośba, która wyprowadziła kobietę z równowagi
  5. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki natychmiast opowiedziała wszystkim, co kobieta zrobiła jej dziecku
  6. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała
  7. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta

źródła: kurzetnik.wm.pl, popularne.pl

Poprzedni artykułJacek Kurski zaskoczył widzów. Nowy serial stacji, który może zmienić wszystko
Następny artykułNajlepsze fryzury do gęstych włosów. Jak układać ciężkie kosmyki?
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego