Syn znanego aktora od wielu miesięcy walczy ze złośliwym nowotworem. Chłopak ma tylko 17 lat, ale stara się dzielnie znosić całą sytuację. Choć zachorował rok temu, jego tata dopiero teraz opowiedział o rodzinnym dramacie.

William Baldwin przyznał, że jego syn zachorował na raka. Chłopak miał 16 lat, gdy usłyszał przerażającą diagnozę. Każdy kolejny dzień był dramatyczną walką o jego życie. Dziś, gdy sytuacja się poprawiła, znany aktor zdecydował się na szczere wyznanie.

Syn Williama Baldwina zachorował na raka

Aktor William Baldwin na długi czas zniknął ze świata show-biznesu, teraz okazało się, że miał ku temu bardzo ważny powód. Jego syn Vance poważnie zachorował. Nastolatek musiał przejść 28 chemioterapii. W walce z chorobą wspierali go najbliżsi, jednak aktor wyznał, że chłopaka nie opuszczał humor i pozytywne nastawienie.

-Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Nigdy nie byłam bardziej dumny. Kocham cię synu — pisał gwiazdor na Instagramie.

syn
instagram.com/thebillybaldwin

Jak czuje się Vance? Jego stan znacznie się poprawił, dlatego jego tata zdecydował się opowiedzieć o trudnej sytuacji. Przez rok cała rodzina drżała o życie chłopaka. Z ostatnich badań wynika, że 17-latek wkrótce będzie mógł wrócić do normalnego życia.

Kim jest William Baldwin?

William Baldwin jest aktorem, w młodości pracował jako model, reklamował między innymi bieliznę Calvina Kleina. Po studiach przeniósł się do Hollywood, debiutował w dramacie The Preppie Murder z 1989 roku. Następnie dostał rolę w dramacie Olivera Stone’a Urodzony 4 lipca, gdzie wystąpił u boku Toma Cruise’a. Zagrał barwną postać w Wydziale Spraw Wewnętrznych z 1990 roku, filmie do dziś chętnie oglądanym przez widzów na całym świecie.

syn
instagram.com/thebillybaldwin

Z kim jest William Baldwin? Aktor w przeszłości spotykał się z Jennifer Grey. W 1995 roku wziął slub z Chynną Phillips, która jest matką Vance’a. Para ma jeszcze dwie córki: 19-letnią Jamison i 15-letnią Brooke. William Baldwin ma trzech braci: Aleca, Stphena i Daniela, każdy z nich również jest związany ze światem filmowym. Aktor jest też wujkiem Hailey, żony Justina Biebera.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Kobieta urodziła dwójkę dzieci w 20. tygodniu. Nie przeżyły, a ona i tak pokazała je na Facebooku
  3. Joanna Krupa w końcu pokazała ojca. Kim jest? Jak wygląda? Wiemy. ZDJĘCIA
  4. „Gdyby rzeźnie miały szklane ściany nikt nie jadłby mięsa”. Aktywiście walczą o zwierzęta
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie
  6. Chłopak dał jej naszyjnik i nosiła go prawie 2 lata. Ale nawet nie podejrzewała, co znajduje się w środku
Poprzedni artykułUczestnik „Familiady” zaliczył wpadkę. Mężczyzna po studiach nie znał odpowiedzi na podstawowe pytanie
Następny artykułPanna młoda dostała list od byłego kochanka w dniu ślubu. Przeczytał go przyszły mąż i zemdlał
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.