Syn kobiety, wcześniej już bardzo dobrze znany policji został zatrzymany za pobicie i gwałt na swojej własnej matce. Mężczyzna nie wyraża żadnej skruchy, za zgotowanie kobiecie piekła. Co więcej, nawet podczas zatrzymania był agresywny, wciąż jej groził. Grozi mu od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. 

Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie, czeka na niego badanie seksuologiczne. Nie są znane żadne motywy jego działania, wiemy tylko, że zmusił swoją matkę do stosunku płciowego, pobił ją, a przesłuchiwany przez policję, reagował agresywnie. Już wcześniej karany, tym razem nie ominie go kara więzienia. 

27-letni syn brutalnie zgwałcił swoją matkę 

Z taką przerażającą zbrodnia mieszkańcy Płońska nie mieli jeszcze do czynienia. 27-letni mężczyzna był już wcześniej skazany, jednak dostał wyrok w zawieszeniu. Jak się okazało, mężczyzna wcale nie miał zamiaru zmieniać swojego życia na lepsze. Dopuścił się tylko jeszcze gorszej zbrodni.

Kiedy kobieta zgłosiła się na policję, ślady przemocy były wyraźnie widoczne na jej ciele. Syn, bijąc ją i dusząc, zgwałcił ją i zmusił do stosunku oralnego. O tym, co się wydarzyło, wypowiedziała się Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońsku.

Poprzez stosowanie przemocy, bicia rękoma po twarzy, duszenia, dociskania kolanem gardła, kierowaniem gróźb, znieważania, 27-latek z gminy Płońsk zmusił matkę do czynności seksualnej – mówi.

Co grozi gwałcicielowi?

Gwałcicielowi grozi od 3 do 15 lat więzienia. Jako że mężczyzna był wcześniej karany, a jego zaufanie było brutalne, nie dostanie na pewno najniższego wymiaru kary. Poza tym mężczyzna groził kobiecie śmiercią już zatrzymany przez policję. Miała być to kara za to, że nie zatrzymała przemocy w tajemnicy, tylko zgłosiła się na policję.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
unsplash.com

Syn zgwałcił 60-letnią matkę i groził jej śmiercią.

syn
unsplash.com

Mężczyzna został zatrzymany na trzy miesiące w areszcie.

syn
fot. Cristian Newman, unsplash.com

Syn zgotował jej piekło.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa metoda leczenia nowotworów dostępna już w Polsce. Pierwsi pacjenci rozpoczęli terapię
  2. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

źródła: se.pl

Poprzedni artykułKsiążki o modzie. 12 pozycji, które musi znać każda pasjonatka mody
Następny artykułNie żyje wokalistka Roxette. Miała jedynie 61 lat
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego