Syn nowego prezydenta USA Joe Bidena okazuje się być „czarną owcą” rodziny. Ameryka poznała mężczyznę z różnego rodzaju skandali z jego udziałem. Romanse ze striptizerką i wdową po bracie to tylko jedne z jego poczynań. Poznajcie Huntera Bidena. Po wygranej ojca ponownie zaczął pokazywać się w mediach.

Syn nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych ma na swoim koncie kilka skandali. Mężczyzna ma dziecko ze striptizerką, a ponadto związał się z żoną po swoim zmarłym bracie.

Syn Joe Bidena: skandale

Joe Biden wygrał ostatnie wybory na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump nie stanie na czele USA na kolejną kadencję. Jednak nowa głowa państwa ma syna, który przez amerykańskie media jest uznawany za „czarną owcę” rodziny. Poznajcie Huntera Bidena.

Beau Biden był uważany za tego „dobrego” syna. Liczne skandale Huntera spowodowały, że nie cieszy się on dobrą reputacją w opinii publicznej. Jego brat zmarł na nowotwór mózgu w 2015 roku.

Jak informuje nas WP niedługo później Hunter porzucił swoją własną żonę i postanowił być razem z wdową po bracie — Hallie Biden. Amerykańskie media donosiły wtedy, że ich romans wybuch chwilę po tym, jak Hunter przez tydzień kupował kokainę od bezdomnych w Los Angeles.

Jego nowa partnerka nie tylko zaakceptowała jego problemy z narkotykami, lecz także wspierała go w trakcie odwyku. WP dodaje, że w jednym z wywiadów, jakie wtedy udzielił, podkreślał, że z jego żoną nic go już wtedy nie łączyło.

  1. Zamykają siłownie na stałe. Wszystko przez koronawirusa, znana sieć złożyła wniosek o upadłość
  2. Premier Morawiecki nie mógł dłużej milczeć. Zwrócił się do Polaków, ważne słowa
  3. Liderki Strajku Kobiet podjęły decyzję. Niedziela będzie kluczowa, cała Polska wstrzymała oddech

Hunter Biden ma dziecko ze striptizerką

Jego związek z wdową po bracie został zaakceptowany przez ojca i jego żonę. Jak się można domyślać, amerykański polityk nie miał o niczym pojęcia, a o romansie dowiedział się z mediów.

— Cieszymy, że Hunter i Hallie odnaleźli się po tym, jak odbudowywali swoje życie po tragedii. Ja i Jill całkowicie ich wspieramy i cieszymy się ich szczęściem — cytuje jego słowa portal.

Jednak szybko miało okazać się, że ich szczęście nie potrwa długo. Rok później Hunter coraz częściej imprezował i można go było zobaczyć w klubach ze striptizem. W jednym z nich tańczyła niejaka Lunden Roberts.

W sierpniu 2018 roku kobieta urodziła dziecko, do którego Biden z początku nie chciał się przyznać. Jednak do tej decyzji zmusił go sąd. Wszyscy już myśleli, że syn wiceprezydenta niczym już nie może ich zaskoczyć, jednak mężczyzna po raz kolejny ich zadziwił.

Wziął ślub, a jego wybranką okazała się być Melissa Cohen. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że przed ślubem para znała się zaledwie sześć dni.

Podczas kampanii wyborczej sztab Trumpa kilka razy próbował wykorzystać skandale Huntera, aby nadszarpnąć reputację Joe Bidena. Jednak jak widać, nie przyniosło to pożądanych skutków.

Ojciec stoi murem za synem, co doskonale udowodnił podczas jednej z debat wyborczych, w których stanął po jego stronie. Trump nie omieszkał się wspomnieć wtedy o problemach z narkotykami, jakie miał Hunter.

— Mój syn, jak wiele osób, walczył z nałogiem. Udało mu się wygrać. Naprawił sytuację. I jestem z niego dumny — odpowiedział.

Co myślicie o synu nowego prezydenta USA? Z kolei jego żona Jill Biden podjęła zaskakującą decyzję.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
fot. OLIVIER DOULIERY/AFP/East News

Hunter Biden jest synem nowego prezydenta USA.

syn
fot. Center for Strategic & International Studies – Panel 3: Our Shared Opportunity: A Vision for Global Prosperity, wikipedia.org, https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/, CC BY 3.0

Amerykańskim mediom jest dobrze znany z różnego rodzaju skandali.

syn
fot. Rex Features/EAST NEWS

Pomimo tego ojciec stoi za nim murem i go wspiera.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pan Bogusław spadł z roweru i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Niefortunny wypadek okazał się wyjątkowo cenny
  2. Do Polski nadciąga zima. Śnieg spadnie lada dzień, podali termin. Zwolennicy zimowych wyjazdów się ucieszą
  3. Ola i Rafał z ”Love Island” rozstali się? Niestety, fani są niemal pewni, wiele wskazuje, że ich relacje nie sa dobre
  4. Martyna Wojciechowska bez ubrań. Widok zapiera w dech w piersiach, jest przepiękna
  5. Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej o Edycie Górniak: ”swoją wiedzę ma z czasów starożytności”
  6. Państwo wkroczyło na pola rolników i odebrało im ziemię. Ani złotówki rekompensaty
  7. Najszybszy chleb na świecie bez drożdży, zakwasu i wyrastania. Zastosuj jeden trick, a przygotujesz go w 40 minut

Źródło: kobieta.wp.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl