Syn dziennikarki postanowił ukraść show swojej słynnej mamie w trakcie programu emitowanego na żywo. Chłopiec wtargnął na wizję i domagał się uwagi. Kiedy filmik ten pojawił się w sieci, Internauci natychmiast wyrazili swoje zdanie w tej sprawie. Tym razem byli wyraźnie rozbawieni!

Programy na żywo wyróżnia fakt, że bardzo łatwo w nich o wpadki i sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Na własnej skórze przekonała się o tym dziennikarka, która do studio przyprowadziła swojego synka. Chwilę później mocno tego pożałowała!

Syn wkradł się na wizję

Courtney Cube, prezenterka NBC News zaliczyła wpadkę podczas swojego programu na żywo. W trakcie omawiania zmian w amerykańskiej polityce dotyczącej Syrii, jej 4-letni synek wkradł się przez kamerę i zaczął przeszkadzać swojej ukochanej mamie. I robił wszystko, aby jego zajęta mama w końcu zwróciła na niego uwagę. Całe szczęście dziennikarka zachowała powagę i zimną krew, a filmik z udziałem chłopca stał się prawdziwym hitem Internetu.

Syn
Screen z filmiku Youtube

Syn wkradł się na wizję.

Jak zareagowała dziennikarka?

Dziennikarka zareagowała w sposób, który wywołał lawinę komentarzy. Tym razem samych pozytywnych! Co takiego zrobiła kobieta? Już odpowiadamy.

Przepraszam, moje dzieci tu są. Telewizja na żywo – zareagowała z uśmiechem dziennikarka.

Finalnie kobieta delikatnie odsunęła swojego synka i jak gdyby nigdy nic ponowne wróciła na wizję. Jej zachowanie rozczuliło Internautów, a filmik w szybkim czasie zyskał ogromną oglądalność.

– To wspaniałe, że w osobach publicznych możemy dostrzec zwyczajnych ludzi – napisała jedna z kobiet.

– I tak się zachowuje prawdziwa matka. Brawa dla tej Pani! – dodał mężczyzna.

ZOBACZ FILMIK Z UDZIAŁEM CHŁOPCA:

ZOBACZ TEŻ:

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.