Syn byłego polityka PO zginął tragicznie w sobotę 10 sierpnia, miał 14-lat. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Białymstoku. Pogrążony w żałobie tata zamieścił wzruszający wpis, w którym pożegnał chłopca.

Syn Damiana Raczkowskiego zginął w wypadku, podczas którego wjechał quadem do rowu. Towarzyszący mu koledzy przeżyli, ale nie wiadomo, w jakim są stanie. Jak informuje TVN24, do zdarzenia doszło na drodze gruntowej, czyli takiej, na której obowiązują standardowe przepisy ruchu drogowego.

Syn Damiana Raczkowskiego nie żyje

Tragiczny wypadek miał miejsce w Dolistowie Nowym na Podlasiu. Trzech chłopców w wieku 13,14 i 16 lat poruszało się quadem po prostej drodze. Z nieznanych dotąd przyczyn kierujący pojazdem syn byłego polityka nagle zjechał do rowu. Z nieoficjalnych informacji pojawiających się w mediach wynika, że mogli nie mieć kasków.

14-latek zmarł wskutek poniesionych obrażeń. Jego koledzy mieli odnieść dużo mniej poważne uszkodzenia ciała. Sprawą zajmuje się prokuratura. Kondolencje spływają z całego kraju od polityków, samorządowców z Podlasia i wyborców. 

Damian Raczkowski pożegnał syna

Damian Raczkowski uczcił pamięć syna we wzruszającym wpisie zamieszczonym na Facebooku. Mężczyzna przyznał, że zdążył pożegnać się z chłopcem. Na razie nie podano żadnych informacji dotyczących pogrzebu.

-Tylko czwartą część serca Ci oddaję Kochany Synku. Choć chciałbym oddać całe. Jeszcze Gabi, Oluś i Emilka. Oni też muszą mieć swoje miejsce. Wiem, że tego byś chciał. Taki dorosły i mądry byłeś. Jak Twoja Mama — pisał polityk.

W tym roku to już kolejny wypadek z udziałem dziecka i quada. W marcu 9-latek wjechał pod samochód, jego również nie udało się uratować. Rodzicom, którzy pozwalają nieletnim bez uprawnień, na prowadzenie pojazdów grozi nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. Dorośli często nie zdają sobie sprawy, że aby prowadzić pojazdy typu quad, niezbędne jest prawo jazdy kategorii AM. Jak czytamy na motoryzacja.interia.pl quady to niebezpieczne pojazdy, a dzieci, nawet kilkunastoletnie, nie mają odpowiednich zdolności psychofizycznych, aby bezpiecznie się nimi poruszać.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

SYN
facebook.com/damian.raczkowski.754

Damian Raczkowski pożegnał tragicznie zmarłego syna.

syn
facebook.com/damian.raczkowski.754

Syn polityka zginął w wypadku na quadzie. Zmarł 10 sierpnia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak wręczył jej liścik przy zerwaniu. Jego treść bardzo ją zaskoczyła
  2. Tamka 38 – nowy lokal w Warszawie! Instagramowe wnętrza i aż 36 rodzajów ginu
  3. Brwi tych kobiet pokazują, jak ważna jest odpowiednia regulacja. Straciły przez nie cały urok
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
Poprzedni artykułJak się ubrać do Lizbony? Wygodne i stylowe rozwiązania
Następny artykułJoanna Liszowska w bikini. Aktorka pokazała swoje pełne kształty, fani: „Pani jest idealna”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.