Syn przypadkiem zbił stary, pamiątkowy wazon. Był dla rodziny dość wyjątkowy, nawet w momencie przeprowadzki był pierwszym dodatkiem, który znalazł się w ich nowym mieszkaniu. Kiedy mama zobaczyła, co tak naprawdę skrywał w środku, natychmiast zawołała swojego męża. Czegoś podobnego nigdy nie mogłaby się spodziewać.

Stare bibeloty, meble czy ceramika dla wielu z nas są jednym z tych dodatków, bez których nie wyobrażamy sobie życie. Zwykle posiadają one historię, która ściśle związana jest naszymi z przodkami lub magicznymi wspomnieniami. Kiedy pewna żona dostrzegła, co tak naprawdę znajdowało się w starym wazonie, zamarła. Jej mąż miał przed nią tajemnicę, o której nie miała pojęcia.

Syn rozbił stary wazon

Tym samym odkrył jedną z największych i najskrytszych tajemnic swojego ojca. Kiedy mama zobaczyła, co skrywał w sobie przedpotopowy wazon, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Jej ukochany mąż, z którym przed laty na ślubnym kobiercu przysięgała sobie miłość do grobowej deski, nie był z nią do końca szczery. 

-Siedziałam na łóżku i nagle usłyszałam głośny dźwięk dochodzący z salonu. Szybko wstałam i pobiegłam zobaczyć, co się stało- wspomina kobieta.

Natychmiast zerwała się i pobiegła sprawdzić, co tak naprawdę się wydarzyło. Widoku, który zastała, nie zapomni do końca życia. W mgnieniu oka wyjęła telefon i napisała do swojego ukochanego, by jak najszybciej wracał do domu.

  1. Kobieta remontowała dom, w ogrodzie znalazła małą trumnę. Nie mogła uwierzyć, co się w niej znajdowało
  2. Widok zwala z nóg, policja udostępniła wyjątkowo smutne nagranie. Chodzi o 3,5-letniego Kacperka
  3. 2-letnia dziewczynka z Malborka pod wpływem środków odurzających. Była pod opieką ojca

Co było w wazonie?

Żona po wejściu do salonu ujrzała rozbity wazon, z którego po całej podłodze rozsypały się ogromne sumy pieniędzy. Mężczyzna przyznał się, że używał go jako skrytki na swoje oszczędności, które gromadził od 2006 roku.

Łącznie udało mu się uzbierać 5 tysięcy juanów, czyli około 3 tysięcy złotych. Całe szczęście żona nie miała zamiaru złościć się na swojego wybranka. Nie mogła jedynie uwierzyć w to, że przez tyle lat niczego się nie domyślała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Syn
facebook.com

Syn stłukł stary wazon, który od lat znajdował się w ich mieszkaniu. 

Syn
facebook.om

W środku znajdowały sie ogromne sumy pieniędzy. 

Syn
facebook.com

Ojciec oszczędności gromadził przez 13 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczny wypadek na placu rozładunkowym. Koparka zabiła młodego mężczyznę
  2. Przełomowe wnioski WHO ws. koronawirusa. Chodzi o dzieci
  3. Ogromny przełom. Pierwszy kraj od 1 lipca otwiera granice dla turystów
  4. Powrót do pracy. Czy twój pracodawca spełnił zalecenia PIP? Należy upewnić się, czy jesteś bezpieczny
  5. 10. dzień poszukiwań Kacperka. Najnowsze fakty. Wiemy, gdzie obecnie koncentrują się poszukiwania
  6. Minister Łukasz Szumowski nie ma złudzeń. Dwie epidemie w Polsce jednocześnie mogą wystąpić jesienią
Poprzedni artykuł11-letnia dziewczynka w ciąży, serce pęka. Matka wiedziała o wszystkim
Następny artykułWiemy, co z wyborami. Brak ciszy wyborczej, zamknięte lokale
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.