Syn kobiety nieustannie był u lekarzy, w szpitalach, był operowany. Jego ojciec usiłował odebrać matce prawa rodzicielskie i zająć się dzieckiem, ale wszystkie sądy konsekwentnie stawały po stronie kobiety. Dopiero niedawno okazało się, że zupełnie niesłusznie. Teraz ona trafiła do więzienia za to, co robiła dziecku, a maluch znajduje się pod opieką ojca.

Kaylen stworzyła wokół życia synka całą historię, która okazuje się zupełnie niepodparta prawdziwymi informacjami. Kobieta zabierała dziecko do lekarzy, żądała wykonywania licznych zabiegów i operacji, nawet zbierała pieniądze na leczenie chłopca. Jego ojciec protestował, ale nikt go nie słuchał. Sady były nieprzejednane, syn miał zostać przy matce.

Syn kobiety miał być poważnie chory

Jak opowiada ojciec małego Chrisa, problemy zaczęły się niedługo po tym, jak chłopiec przyszedł na świat. Jego matka twierdziła, że ich syn ma problemy z piciem mleka, ojciec jednak nigdy nie dostrzegł niczego, o czym mówiła kobieta. Wraz z biegiem lat kobieta żądała od lekarzy coraz więcej.

Kaylen twierdziła, że jej syn ma raka i zaburzenia genetyczne. Chciała, by chłopiec wożony był na wózku, karmiony przez rurkę. Organizowała zbiórki na leczenie go na tego tajemnicze choroby. Dziecko przeszło 13 operacji podczas zaledwie 8 lat swojego życia, w szpitalu był ponad 300 razy. Teraz okazuje się, że to wszystko bezpodstawnie.

Próba wyłudzenia czy choroba?

Dopiero po latach, jakie chłopiec przeżył z matką, jego ojcu udało się udowodnić, że ich syn to całkowicie zdrowe dziecko. Po skonsultowaniu się z licznymi klinikami udało się ustalić, że wiele szpitali zaczęło odmawiać „leczenia” dziecku, ponieważ nie było ku niemu żadnej potrzeby.

Badający tę sprawę podejrzewają, że Kaylen używała dziecka, żeby wyłudzić pieniądze, w grę jednak wchodzi też zastępczy zespół Münchhausena. Na całe szczęście, kobieta nie będzie mogła już więcej wykorzystywać chłopca. Syn trafił pod opiekę ojca, Ryana, przy którym będzie mógł się nauczyć, jak to jest być zdrowym, szczęśliwym dzieckiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
CBSDFW, youtube.com

Teraz chłopiec trafi pod opiekę taty.

syn
CBSDFW, youtube.com

Dziecko przeszło 13 operacji, chociaż jest zupełnie zdrowe.

syn
CBSDFW, youtube.com

Już kiedy był malutki, jego matka tworzyła mu choroby.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródła: CBSDFW/YouTube

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego