Syn znanej piękności postanowił zrobić sobie nowy tatuaż. Ku zdziwieniu wszystkich, malunek pojawił się na twarzy młodego mężczyzny. Nie przypomina on już przystojnego nastolatka. Co na to jego mama?

Tatuaże zyskały ogromną popularność, a osoby, które zajmują się ich wykonaniem, określane są mianem artystów. Nic dziwnego. Niektóre, tak zwane dziary, to prawdziwe dzieła sztuki, które dumnie zdobią ciała swoich właścicieli. Za ciosem poszedł również syn pięknej gwiazdy i znanej supermodelki, który postanowił wytatuować sobie twarz. Jak wygląda?

Syn Cindy Crawford wytatuował twarz 

Syn Cindy Crawford wytatuował twarz. To nie pierwszy stały malunek na ciele 20-letniego chłopaka. Presley Gerber ma już tatuaże między innymi na dłoniach czy szyi, a teraz zamieścił na swoim Instagramie filmik, na którym widać jak mężczyzna tatuuje jego twarz, a także efekt końcowy. Ciężko nie stwierdzić, że zarówno miejsce jak i sam projekt są dość kontrowersyjne. Co takiego wytatuował sobie chłopak i czy nie wpłynie to na jego karierę?

Presley Gerber ma nowy tatuaż

Presley Gerber ma nowy tatuaż, którego wcale nie miał zamiaru ukrywać przed swoją mamą, supermodelką Cindy Crawford. 20-latek na prawym policzku, tuż pod okiem, wytatuował sobie napis MISUNDERSTOOD, co znaczy tyle, co niezrozumiany. Czy idzie za tym jakieś przesłanie? Co na to jego mama?

Czy Cindy Crawford pochwala decyzję swojego syna? Tu daje nam do myślenia podpis, jakim tatuator opatrzył zdjęcie swojego dzieła.

Sorry mom pol. przepraszam mamo, napisał pod postem z synem światowej piękności.

Choć tatuaże na twarzy zaczynają być widoczne na porządku dziennym, wciąż nie przestają wzbudzać kontrowersji. Czy to tylko chwilowa moda? Nie zapominajmy, że tatuaż to coś, co zostaje z nami na zawsze. 

Kim jest syn Cindy Crawford? Syn Cindy Crawford jest modelem. Presley Gerber, tak jak jego siostra Kaia Gerber, poszedł w ślady słynnej mamy. Kilka lat temu zostali oni okrzyknięci mianem najpiękniejszego rodzeństwa świata, a młodemu chłopakowi przyznano tytuł wschodzącej gwiazdy modelingu. Jednak patrząc na różnorodność panującą w świecie mody, 20-latek nie powinien się martwić o brak angaży. 

Co sądzicie o tatuażu na twarzy? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
instagram.com/jonboytattoo

Syn Cindy Crawford ma nowy tatuaż. Presley Gerber wytatuował na swoim policzku napis MISUNDERSTOOD.

syn
Matt Baron/BEI/Shutterstock/EAST NEWS

20-latek nie przypomina już niewinnego chłopca. 

syn
Rex Features/East News

Co na to sławna mama? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sekretny eliksir na włosy za kilka złotych. Sposób, który odkryto przez przypadek
  2. Menadżer Adele skomentowała zdjęcie Kingi Rusin. Dwa słowa wystarczyły
  3. Kotlety z grzybami. Przepis tak nieziemski, że twoja rodzina będzie się ich domagać codziennie

źródło: eska.pl

Poprzedni artykułJakie zwierzę do ciebie pasuje? Osobowość ma znaczenie przy wyborze pupila
Następny artykułDziel się miłością do sportu Walentynki z GO Sport
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.