Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna. Colin Farrell również załapał się na zdjęcie
Marta Kulik
Marta Kulik 15.10.2019 18:21

Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna. Colin Farrell również załapał się na zdjęcie

Syn alicji bachledy-curuś
Fot. instagram.com alicjabc

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella coraz bardziej przypomina rodziców. Polska aktorka pokazała zdjęcie chłopca z ojcem podczas urodzinowego obiadu. Internauci są zachwyceni rodzinnym, włoskim klimatem i pierwszą fotografią gwiazdora z synem.

Henry Tadeusz ma już dziesięć lat. Syn gwiazdorskiej pary niezwykle rzadko jest pokazywany przez rodziców. Tym razem, z okazji urodzin chłopca, dumna mama postanowiła pokazać zdjęcie z włoskiej restauracji, w której cała rodzina spędzała ten ważny dzień.

Syn Alicji Bachledy-Curuś

Henry Tadeusz Farrell urodził się 7 października 2009 roku. Dwa miesiące później został ochrzczony w Krakowie. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców, którzy pilnują jego prywatności. Pomimo rozstania w 2011 roku oboje zajmują się chłopcem i starają się, aby miał jak najlepsze relacje zarówno z mamą jak i z tatą.

Ja go sama nie wychowuję. Mam z jego tatą bardzo dobre relacje i mimo że nie jesteśmy razem, wychowujemy Henia wspólnie w miłości i przyjaźni. Myślę, że to była i jest najlepsza z opcji — mówiła Alicja Bachleda-Curuś dla magazynu Grazia.

syn

Urodzinowa fotografia Henrego, który świętuje z tatą i resztą rodziny, zachwyciła internautów. Mama bardzo rzadko go pokazuje, a zdjęcie 10-latka w towarzystwie hollywoodzkiego gwiazdora wyjątkowo spodobało się fanom. Na profilu aktorki pojawiło się mnóstwo życzeń dla chłopca.

Kim jest Colin Farrell?

Colin Farrel jest aktorem pochodzącym z Irlandii, urodził się w Dublinie. W młodości interesował się muzyką, chciał wstąpić do boysbandu Boyzone, jednak nie został przyjęty ze względu na negatywne nastawienie zespołu. Gwiazdor już wtedy potrafić skupić na sobie uwagę, dlatego muzycy bali się, że zdominuje grupę. Po porażce Colin Farrel zajął się tańcem w stylu westernowym. Aktorem został, gdy wyjechał do Australii.

syn

W telewizji debiutował w brytyjskim serialu Ballykissangel, dzięki czemu stał się rozpoznawalny. Rola w filmie Wojna Harta przyniosła mu duże zainteresowanie wśród twórców filmowych. Produkcja okazała się olbrzymim sukcesem, a aktor zarobił na niej ponad dwa miliony dolarów. Na koncie ma występy w filmach takich jak The Killing of a Sacred Deer, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Szefowie wrogowie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź
  2. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  3. Dziecięca aktorka Disneya dostała nagrodę za… swój pierwszy film dla dorosłych. Fani są zniesmaczeni
  4. Nie odwzajemnił miłości syna arabskiego szejka. Trafił za to do więzienia, gdzie był bity i gwałcony
  5. Teściowa nie ufała swojemu zięciowi, więc zainstalowała ukrytą kamerę. Zobaczyła, co robi z 15-letnią dziewczyną
  6. Bogacz ożenił się z 8-latką. Dziewczynka nie przeżyła nocy poślubnej
  7. Jego żona każdego wieczoru mówiła mu, że jest zmęczona. Mąż zamontował ukrytą kamerę i poznał brutalną prawdę