Syn Majki Jeżowskiej weźmie ślub! Wojciech oświadczył się swojej ukochanej podczas romantycznej podróży, a jego mama nie posiada się z radości. Artystka zdradziła, czym zajmuje się jej przyszła synowa i jakie panują pomiędzy nimi relacje. Fani nie spodziewali się, że po raz pierwszy tak szczerze opowie o życiu prywatnym.

Majka Jeżowska zdradziła, że jej syn układa sobie życie z kobietą, która jest… podobna do niej! Panie mają ze sobą wiele wspólnego, spędzają mnóstwo czasu razem i wszystko wskazuje na to, że już niebawem stworzą prawdziwą rodzinę. Poza ślubem mają też plany na nieco bliższą przyszłość.

Syn Majki Jeżowskiej szykuje się do ślubu

Wojciech Jeżowski od roku jest w szczęśliwym związku, a jego mama uwielbia swoją przyszłą synową. Do zaręczyn miało dojść w Japonii, podczas romantycznej podróży. Przez jakiś czas zakochanym towarzyszyła piosenkarka, która nie ukrywa, że przepada za wybranką syna.

Zosia ma artystyczną duszę podobnie jak ja, więc spodobała mi się bardzo szybko. Jest trochę hipiską, szaloną, która lubi koncerty, kino i mojego syna poznała gdy pracowała jako stylistka przy produkcji reklam – powiedziała dla plejada.pl.

syn
instagram.com/majka_jezowska_

Gwiazda zdradziła, że narzeczona jej syna jest bardzo rodzinna i zżyta ze swoimi dziadkami. Obie rodziny zamierzają wspólnie spędzić najbliższe święta Bożego Narodzenia.

 

Czym zajmuje się syn Majki Jeżowskiej?

Syn Majki Jeżowskiej zajmuje się produkcją filmów i seriali. Wojciech część dzieciństwa spędził w USA, gdzie wychowywał się u boku matki i jej ówczesnego męża Toma. Później skończył studia na wydziale psychologii, ale to kino stało się jego pasją. Piosenkarka chętnie chwali się osiągnięciami syna.

Naprawdę robi fajne rzeczy, jestem z niego bardzo dumna. Dostał nagrodę za świetny serial, który wymyślił jakiś czas temu. W tamtym roku w internecie można było zobaczyć 9 odcinków serialu science fiction Project 2020, za który zresztą zdobył kilka nagród w tym roku na europejskich festiwalach filmowych, a teraz dostał w Stanach. Bardzo się cieszę, bo to zdolny chłopak – mówiła gwiazda w rozmowie z Newserią Lifestyle.

Miłość do sztuki Wojciech odziedziczył po rodzicach. Zarówno mama, jak i tata związani są z muzyką. Janusz Koman, pierwszy mąż Majki Jeżowskiej jest znanym kompozytorem i dyrygentem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
instagram.com/majka_jezowska_

Majka Jeżowska uwielbia spędzać czas z synem i jego partnerką.

syn
Instagram.com@majka_jezowska_

Gwiazda spędzi święta z rodziną przyszłej synowej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Gwiazdor TVP stracił ogromne pieniądze. Z jego konta zniknęło 800 tysięcy złotych
  3. Barbara Kurdej-Szatan ma powody do świętowania! W komentarzach posypały się gratulacje
  4. Zbigniew Wodecki słynął z olbrzymiej uprzejmości. Gdy bezdomna poprosiła go o pieniądze, zrobił coś wspaniałego
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułMężczyzna zbliżył się powoli do śpiącego kota. Mruczek długo nie wybaczy mu jego zachowania
Następny artykułMakijaż potrafi zmienić nie do poznania. YouTuberka pomalowała tylko połowę twarzy, efekt zwala z nóg
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.