Syn Łukasza Szumowskiego nie zaskoczył nas profesją, którą wybrał. Podobnie jak i jego rodzice, młody Szumowski postanowił związać swoją przyszłość z medycyną. Jak poinformował sam minister zdrowia, podczas rozmowy z PAP, jego syn jest na pierwszym roku medycyny. Można było się spodziewać takiej decyzji! 

Szef resortu zdrowia jest dość powściągliwy, jeżeli chodzi o informację na temat swojej rodziny. Jednak ostatnio podczas rozmowy z Polską Agencją Prasową zdradził, na jakie studia wybrał się jego syn. Ambitny młodzieniec także postanowił związać swoją przyszłość z medycyną, a przynajmniej taki ma plan. 

Syn Łukasza Szumowskiego 

Syn Łukasza Szumowskiego ma jeszcze trójkę rodzeństwa. W sumie pan Minister ma czworo dzieci: Stanisława, Jana, Stefana i najmłodszą Marysię. Rodzina Szumowskiego jest dość spora i jak widać bardzo tradycyjna. Podczas ostatniej rozmowy z PAP, szef resortu na pytanie, czy jego syn również wybrał się na medycynę, odpowiedział: 

– (…) Co do syna, to tak – studiuje na pierwszym roku medycyny – powiedział Szumowski, jak podaje fakty.interia.pl

Niewiele wiadomo na temat działalności pozostałych dzieci pana Ministra. Szumowski pilnie chroni swoją prywatność, a odpowiadając na pytania o rodzinę, ogranicza się do zwięzłych odpowiedzi. 

  1. Pielęgniarka zdjęła maseczkę po całym dniu. Trafiła na ostry dyżur, ślady mogą pozostać do końca życia
  2. Wyjątkowo ponury bilans. Nagły przyrost zachorowań, tak źle nie było od wielu dni
  3. Nastolatek znany z lubianego serialu nie żyje. Mama zdradziła smutne okoliczności śmierci

Łukasz Szumowski: rodzina 

Ostatnio na świeczniku jest nie tylko Łukasz Szumowski, ale i cała jego rodzina. Wszyscy są zainteresowani życiem prywatnym Ministra, który w ostatnim czasie swoją osobą niemalże zdominował media. Dlatego też nie dziwi fakt, że Polacy chcieliby dowiedzieć się o nim więcej.

Jednak Łukasz Szumowski wraz ze swoją żoną Anną tworzą normalny, zwyczajny dom. Jakiś czas temu Minister opowiadał, o swoich początkach w małżeństwie i o tym, jak na świecie pojawiły się jego dzieci. 

Dużą rolę w wychowaniu jego potomków pełnił ich dziadek, ojciec Szumowskiego. 

– Tato był niesamowity. Zaczął pracować na trzech etatach, bo angażował się w przywożenie i odwożenie dzieci do przedszkoli, szkół, na dodatkowe zajęcia – mówił Szumowski, jak podaje pomponik.pl 

Teraz już pociechy szefa resortu zdrowia są nieco starsze, a jeden z synów właśnie rozpoczął studia na wydziale medycyny. Możemy jedynie pogratulować panu Ministrowi i życzyć wszystkiego, co najlepsze na następne lata. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
facebook.com/szumowski.lukasz/

Łukasz Szumowski zdradził, na jakie studia wybrał się jego syn. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Szumowski powiedział kiedy znikną maseczki. Jest oficjalne stanowisko
  2. Nowe wytyczne w Polsce ws. wakacji. Wielu przeżyje ogromne rozczarowanie
  3. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Nastąpiło bolesne rozstanie
  4. Dzień Dziecka w Biedronce. Sieć oferuje kultowe zabawki w nieprawdopodobnych cenach
  5. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one
  6. Policjantka prowadziła, będąc nietrzeźwa i wpadła do rowu. Zachowanie godne funkcjonariuszki?

Źródło: fakty.interia.pl, pomponik.pl 

Poprzedni artykułIdziesz na upragnioną wizytę u fryzjera? Lepiej weź więcej gotówki, możesz dopłacić nawet za prostą usługę
Następny artykułWychodzą nowe fakty o aferze w Trójce. Wszystko rozpoczął tylko jeden SMS od dyrektora
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.