Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Alicji Bachledy-Curuś na Instagramie. Gwiazda w końcu pokazała ślicznego Henry’ego. Podobny do taty?
Marta Kulik
Marta Kulik 20.12.2019 16:50

Syn Alicji Bachledy-Curuś na Instagramie. Gwiazda w końcu pokazała ślicznego Henry’ego. Podobny do taty?

alicja bachleda-curuś
fot. instagram.com/alicjabc

Syn Alicji Bachledy-Curuś pojawił się na Instagramie. Fani gwiazdy po raz pierwszy mogli zobaczyć uroczego Henry’ego w całej okazałości. Wszystko dzięki rodzinnemu wypadowi i przedświątecznej atmosferze, która udzieliła się mieszkańcom Los Angeles.

Alicja Bachleda-Curuś niezwykle rzadko pokazuje swoją pociechę. Do tej pory nawet jeśli Henry pojawiał się na publikowanych przez nią zdjęciach, to nie mogliśmy zobaczyć jego twarzy. Teraz aktorka podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami z parku ze świątecznymi atrakcjami, dzięki czemu możemy zauważyć, jak bardzo jej syn jest podobny do taty.

Jak wygląda syn Alicji Bachledy-Curuś?

Syn Alicji Bachledy-Curuś wygląda jak kopia taty. Chłopiec ma ciemne włosy i dokładnie ten sam uśmiech co Colin Farrell. Obecnie wraz z mamą przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie wspólnie wybrali się do parku w Los Angeles. Zimowa sceneria jest atrakcją dla mieszkańców, którzy przez większą część roku cieszą się wysokimi temperaturami.

Gwiazda postanowiła skorzystać z chwili wolnego i doskonale bawiła się ze swoją pociechą, co uchwyciła na krótkim nagraniu i zdjęciach. Publikacja takich rodzinnych fotografii na Instagramie w wykonaniu aktorki to prawdziwa rzadkość.

Ile lat ma syn Alicji Bachledy-Curuś?

Syn Alicji Bachledy-Curuś ma już dziesięć lat. W październiku Henry obchodził urodziny, które świętował w restauracji z najbliższymi, a towarzystwie nie mogło zabraknąć również jego taty. Wtedy również dumna mama pochwaliła się rodzinnym zdjęciem, co zachwyciło jej fanów.

Alicja Bachleda-Curuś dba o to, aby Henry spędzał dużo czasu z jej byłym partnerem. Aktorka często przebywa w USA, gdzie Colin Farrell mieszka na stałe. Zagraniczna prasa często donosi, że gwiazdor ma świetny kontakt z 10-latkiem i chętnie zabiera syna na przykład na premiery filmowe.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn

Alicja Bachleda-Curuś bardzo rzadko publikuje zdjęcia z synem.

syn

Jej pociecha ma uśmiech taty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Urszula Dudziak miała romans z żonatym mężczyzną. Gwiazda znalazła go martwego w wannie
  4. Biedronka pozwana przez znaną blogerkę. Marta Dymek z Jadłonomii pozwie giganta za przepis na piernik
  5. Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci