Syn Agaty Młynarskiej ma 31 lat i jest niezwykle przystojnym mężczyzną. Dziennikarka w końcu postanowiła pokazać go całemu światu i opublikowała jego zdjęcia, zarówno te aktualne jak i archiwalne. Jak wygląda i czym się zajmuje? Gwiazda jest z niego bardzo dumna. 
 
Agata Młynarska ma trójkę dzieci, i jako sławna mama, zawsze starała się dbać o prywatność swojej rodziny. Wizerunek swojego młodszego syna, postanowiła ujawnić, dopiero gdy ten skończył 31 lat. Syn Agaty Młynarskiej to prawdziwe ciacho. Nic dziwnego, że mama tak długo skrywała go przed światem. Kim jest Tadeusz Kieniewicz, czym się zajmuję i jaką ma pasje? A przede wszystkim, czy jego serce jest już zajęte?
 

Syn Agaty Młynarskiej

Syn Agaty Młynarskiej to Tadeusz Kieniewicz. Mężczyzna w dniu wczorajszym skończył 31 lat, i z tego właśnie powodu, sławna mama postanowiła złożyć mu publiczne życzenia na swoim Instagramie. 

Dziennikarka opublikowała obszerny wzruszający wpis, opatrzony zdjęciami swojego dziecka — tymi aktualnymi, jak i archiwalnymi, klimatycznymi fotografiami z wakacji. Kobieta nie była w stanie przestać chwalić Tadeusza. Do czułych życzeń dołączyli się fani Agaty Młynarskiej jak i gwiazdy, a wśród nich Magda Gessler, Hanna Śleszyńska czy Anna Nowak-Ibisz. 

  1. Alan Andersz pokazał zdjęcie po wypadku. 8 lat temu lekarze walczyli o jego życie
  2. Jeśli ją posiadasz, możesz dostać za nią fortunę. Chodzi o z pozoru normalną monetę 5 zł

Kim jest Tadeusz Kieniewicz?

Tadeusz Kieniewicz (31 lat) jest niezwykle utalentowanym człowiekiem. Nic dziwnego, że jego mama nie mogła przestać go wychwalać. Syn Agaty Młynarskiej i jej pierwszego męża, historyka, Leszka Kieniewicza, to zawodowo operator filmowy. Jakim człowiekiem jest prywatnie?

– Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym. – wylicza w internetowej laurce Agata Młynarska.

Kobieta jest niezwykle dumna ze swojego dorosłego już dziecka. We wpisie na Instagramie zdradziła, że Tadeusz Kieniewicz od wczesnych last interesował się filmem. Syn Agaty Młynarskiej dostał pierwszą kamerę na komunię. Realizował własne filmy i duże produkcje, za które licznie był nagradzany. Teraz 31-letni Tadeusz Kieniewicz ma zamiar podbić filmowy świat Los Angeles

Taki syn to prawdziwy skarb. Czy serce przystojnego i utalentowanego 31-latka jest już zajęte? Tadeusz Kieniewicz ma wspaniałą żonę, którą wychwala sama teściowa

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
instagram.com/agata_mlynarska

Syn Agaty Młynarskiej właśnie skończył 31 lat. Z tej okazji mama złożyła mu niezwykłe życzenia na swoim Instagramie.

syn
instagram.com/agata_mlynarska

Tadeusz Kieniewicz to bardzo przystojny mężczyzna. 

syn
instagram.com/agata_mlynarska

Widzicie podobieństwo do sławnej mamy?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  3. Zaatakował staruszka na ulicy. Nie mógł przewidzieć co się wydarzy, wszystko nagrały kamery
  4. Żenująca wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Prowadzący będą mieli kłopoty?
  5. Była gwiazdą „Słonecznego patrolu”, mężczyźni za nią szaleli. Ciężko uwierzyć, jak wygląda dziś
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
Poprzedni artykułKamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
Następny artykułSprzedał swój telefon i zapomniał wykasować nagrań. Wiadomo, co ojczym robił 6-letniemu chłopcu
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.