Syn Dagmary Kaźmierskiej jest znany każdemu fanowi programu Królowe Życie. 18-latek pojawia się sporadycznie u boku mamy. Ostatnio Dagmara powiedziała trochę więcej o ich relacji w programie W łóżku z Oskarem. Jak się okazuje, młody człowiek nie ma najłatwiej ze swoją mamą. Jak radzi sobie z jej wybuchowym charakterem?

Relacje syna i matki nie zawsze są najlepsze, szczególnie w przypadku 18-letniego chłopaka wychowywanego przez samotną kobietę – zwłaszcza że ta przecież ma poważną przeszłość. O tym, jak sytuacja wygląda w jej domu, opowiedziała ostatnio Dagmara Kaźmierska. Wyznała, że nie jest wzorową mamą, a jej syn wcale nie ma z nią łatwo.

Syn Dagmary Kaźmierskiej

Syn Dagmary Kaźmierskiej, 18-letni Conan, od czasu do czasu pojawia się u jej boku w programie Królowe Życia. Wszyscy wiemy, że jest jej oczkiem w głowie, czy to jednak sprawia, że zawsze świetnie się dogadują? Gwiazda zdradziła ostatnio, że nie jest mamą idealną. 

Dagmara Kaźmierska opowiedziała, jak wygląda jej relacja z nastoletnim synem.

Ja za bardzo napadam Conanka […], bo się boję o niego, mam go tylko jednego. Ale aż taką mamą wzorową do końca to ja nie jestem. Nie gotuję… Krzyczę dużo, wyzywam… — powiedziała w programie z wp.pl W łóżku z Oskarem

Jak się jednak okazuje, syn Dagmary jest przyzwyczajony do jej zachowań i nie przejmuje się wybuchami kobiety. Wie już, że znana mama jest choleryczką, ale złość szybko jej przechodzi.

Dagmara Kaźmierska: Conan to jej oczko w głowie

Dagmara Kaźmierska przeżyła już rozłąkę z synem, kiedy 10 lat temu na 14 miesięcy trafiła do więzienia. Kobieta już nigdy nie chce powtórzyć tego doświadczenia, często podkreśla, że to właśnie brak możliwości widywania swojego dziecka był w tym czasie najcięższy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
instagram.com/queen_of_life_77

Syn Dagmary Kaźmierskiej jest jej oczkiem w głowie, kobieta jest z niego dumna. 

syn
instagram.com/queen_of_life_77

Nastolatek nie ma łatwo z wybuchową mamą, kobieta sama to przyznała. 

syn
instagram.com/queen_of_life_77

Jej najgorszy koszmar to rozłąka z dzieckiem, już nigdy nie chce jej powtórzyć. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Albert Wójcik – przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
  2. Biznesinfo – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  3. Iberion – grupa mediowa przyszłości
  4. Pikio – flagowy portal grupy mediowej Iberion

 

źródła: fakt.pl

Poprzedni artykułOwczarek niemiecki skrzyżowany z wilkiem. Ich szczenięta są pięknymi i niebezpiecznymi zwierzętami
Następny artykułSzczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak wyjęty z bajek Disneya
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego