Syn tego aktora skradł serca internautek! Sławny tata pochwalił się 27-letnim synem, a fanki zastanawiają się, jak to się stało, że chłopak nie zrobił kariery modela! Nic dziwnego, Paweł Deląg Junior dostał najlepsze geny z obu stron. Czy jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów, Paweł Deląg, zabierze swojego syna do gorącej Kolumbii? 

Paweł Deląg w polskim kinie jeszcze nie miał okazji, aby popisać się swoimi umiejętnościami. Jednak na wschodzie postanowiono wykorzystać jego atuty i teraz aktor częściej pojawia się w rosyjskich produkcjach niż w polskich. Zebrał tam dość wierną rzeszę fanów, które powiększyło się chwile po tym, gdy pokazał zdjęcie syna.

Kim jest syn Pawła Deląga? 

Syn Pawła Deląga zajmuje się produkcją filmową. Studiował w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na wydziale Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. 27-latek nie poszedł w ślady ojca i nie został aktorem, ale interesuje się filmem. W 2014 roku razem ze znajomymi stworzył krótkometrażowy film zburzeniu Jasła. 

Paweł Deląg Junior jest owocem związku Pawła Deląga i Katarzyny Gajderskiej. Para poznała się na studiach na krakowskiej PWST. Związek 18-letniego Pawła i 4 lata starszej od niego koleżanki nie przetrwał próby czasu, para rozstała się, kiedy ich syn miał zaledwie rok. 

Paweł Deląg: syn 

Pierwszy raz aktor pokazał się z synem dopiero w 2010 roku, kiedy chłopak miał 17 lat. Przyszli razem na premierę filmu polsko-czeskiego Wszystko albo nic. 

Podobno Paweł Deląg przez długi czas miał ograniczony kontakt z synem, wszystko z powodu odległości, jaka ich dzieliła. Paweł Deląg Junior na co dzień mieszka w Krakowie, gdzie ma też kota, psa, pracę i dziewczynę. Dopiero niedawno Junior i Senior zaczęli częściej współpracować. 

Kiedy pojawiła się informacja o tym, że Paweł Deląg weźmie udział w programie TVN Ameryka Express, pod zdjęciem z synem pojawiły się komentarze zachęcające aktora do wzięcia swojej pociechy w podróż do Kolumbii. Syn Deląga to naprawdę przystojniak! Chcielibyście zobaczyć tego chłopaka w telewizji? 

Zobacz zdjęcia: 

syn
instagram.com/paweldelagjr

Syn Pawła Deląga ze swoim kotem. Trudno nie przyznać, że chłopak jest naprawdę przystojny! 

syn
instagram.com/paweldelagjr

Ojciec i syn, są bardzo podobni!

syn
instagram.com/paweldelagjr

Chłopak na co dzień mieszka w Krakowie, jego ojciec w Warszawie. To przez lata utrudniało tej dwójce kontakt. 

syn
instagram.com/paweldelagjr

Teraz obaj spędzają ze sobą dużo czasu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskakująca decyzja syna Beaty Szydło, poprosił o bezterminowy urlop
  2. Biologicznym ojcem Piotra był Jerzy Woźniak. Mężczyzna poważnie chorował na nowotwór
  3. Rodzina wielodzietna, mają 8 synów i 3 córki: „Życzą nam śmierci. Porównują nas do zwierząt”
  4. Prowadząca „Rolnik szuka żony” została kiedyś upokorzona przez Annę Dymną. To zaważyło na jej życiu
  5. Krzysiek to nadzwyczaj atrakcyjny mąż Małgorzaty Sochy. Ale nie chciał pozować z żoną do zdjęcia na ściance

źródło: pudelek.pl, fakt.pl, viva.pl 

Poprzedni artykułStaruszek usiadł przy trumnie swojej żony. Gdy myślał, że nikt nie słyszy, wyszeptał kilka słów
Następny artykułBeata i Majka odmieniły swoją cerę nie do poznania. Dermatolodzy nie przestają o tym mówić
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.