Syn Zenka Martyniuka opublikował w swoich mediach społecznościowych niepokojące nagranie. Dowiadujemy się z niego, że Daniel Martyniuk został potraktowany gazem pieprzowym, a na zamieszczonym filmiku nie żałował epitetów w stronę warszawskiego baru i jednej z popularnych marek. Jesteście idiotami, dla mnie jesteście frajerami i tylko tyle – mówił wściekły. Choć nagranie zniknęło, internet nie zapomina.
 
Syn Zenka Martyniuka ostatnimi czasy nie miał lekko. Choć rodzice Daniela Martyniuka wyciągnęli go z aresztu, a on sam stwierdził, że pora się wyciszyć, nie wytrwał długo we własnym postanowieniu. Na Instagramie mężczyzny pojawiło się nagranie ze spaceru po popularnych warszawskich miejscówkach, a następnie filmik, na którym cały we łzach grozi i wyzywa pracowników jednego z barów oraz sklepów. 
 
 
Syn Zenka Martyniuka cały we łzach
 
Syn Zenka Martyniuka dopiero co opuścił areszt, dzięki swoim hojnym rodzicom, a już ponownie jest o nim głośno. Wszystko za sprawą niepokojącego nagrania na Instastories Daniela Martyniuka, na którym cały we łzach grozi i wyzywa innych. 
 
 
 
W ostatnich dniach Daniel Martyniuk został wyproszony ze sklepu z odzieżą Grail Point oraz newonce.baru. Syn Zenka Martyniuka w mocnych słowach opowiedział o całym zajściu na swoim Instagramie.
 
– Takie mam pytanie do newonce.radio i do tego całego Grail Pointa, za co mnie wygoniliście w ogóle z tej waszej miejscówki całej? Bo co, bo nie jestem, nie wiem… Jesteście idiotami, dla mnie jesteście frajerami i tylko tyle, nara, k*rwa, chłopy – mówił ze łzami w oczach.
 
– Cały ten twój Grail Point ostatecznie zostanie zniszczony – groził.
  1. Ślub Mikołaja Roznerskiego i Adrianny Kalskiej. Do mediów właśnie trafiła radosna nowina
  2. Ważny komunikat MSZ. Nagła zmiana w ostatniej chwili, wielu Polaków odetchnie z ulgą
  3. Agata Duda, Maria Kaczyńska, a może Jolanta Kwaśniewska? Która pierwsza dama była twoją ulubioną?

Daniel Martyniuk wyproszony z baru

Syn Zenka Martyniuka nie przebierał w słowach. Na opublikowanym nagraniu, które już zniknęło z jego mediów społecznościowych, mogliśmy usłyszeć masę wypikanych wyzwisk. Jak się okazało, Daniel Martyniuk został potraktowany gazem pieprzowym, a Pudelek postanowił o całe zajście zapytać właścicieli warszawskiego baru.

– Ochrona musiała interweniować, gdyż wspomniany jegomość obrażał barmana, rzucał w niego monetami (niestety, w kwocie niewystarczającej do zakupu pożądanego produktu), a także przewracał się na gości siedzących na leżakach. Nie muszę dodawać, że tego rodzaju prymitywne zachowania są w naszym barze absolutnie nieakceptowalne – powiedział portalowi prezes newonce.media.

Co na to rodzice Daniela Martyniuka? Podejrzewamy, że zachowanie syna mogło im się nie spodobać.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

syn
Fot. Screenshot daniel.martyniuk.89, Instagram

Syn Zenka Martyniuka opublikował na Instagramie filmik, na którym cały we łzach grozi jednemu ze sklepów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta zakażona koronawirusem poszła na zakupy. Nie miała nawet maseczki. Wpadła w ręce policji
  2. Linie lotnicze idą na wojnę cenową. Także tanie. Bardzo popularny przewoźnik zapowiada obniżki cen o połowę
  3. Wyższe oceny na koniec roku dla każdego ucznia w kraju? ”Żeby mieli promocję do następnej klasy”
  4. Monika Miller zmniejszyła biust o kilka rozmiarów. Wnuczka Millera pokazała zdjęcie
  5. Kilka lat przed śmiercią Paweł Królikowski zwierzył się księdzu. Łzy same napływają do oczu
  6. Rząd ogłasza nową epidemię. Wirus powrócił do DRK, nie żyją już 4 osoby

źródło: pudelek.pl, rozrywka.dziennik.pl

Poprzedni artykułSmutna sytuacja Ireny Santor. Wiadomo, do kogo ma największy żal
Następny artykułPogoda nas nie rozpieszcza, najzimniejszy maj od 29 lat. Synoptycy mają jeszcze gorsze wieści
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.