Lelum.pl > Nowości > Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella jest już nastolatkiem. Zrobili mu zdjęcie z ojcem, aż nas zamurowało
Sara Karmańska
Sara Karmańska 27.09.2023 15:43

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella jest już nastolatkiem. Zrobili mu zdjęcie z ojcem, aż nas zamurowało

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella jest już nastolatkiem, fot. JD / Splash News/EAST NEWS, Mark Doyle / Splash NewsEAST NEWS
Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella jest już nastolatkiem, fot. JD / Splash News/EAST NEWS, Mark Doyle / Splash NewsEAST NEWS

Colin Farrell w Polsce kojarzony jest w dużej mierze w powodu swojego związku z aktorką Alicją Bachledą-Curuś. Aktorska para poznała się na planie filmu „Ondine”. Ich związek nie przetrwał jednak zbyt długo i w 2010 roku zadecydowali o rozstaniu. Zanim jednak do tego doszło, na świat przyszedł ich syn – Henry Tadeusz. 

Syn Alicji Bachledy-Curuś medialny debiut ma już za sobą

O młodym Henrym Tadeuszu zrobiło się głośno na początku roku, gdy zrobił prawdziwą furorę, pojawiając się u boku ojca na ceremonii wręczenia Oscarów. Colin Farrell pojawił się na niej z powodu nominacji w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy za film „Duchy Inisherin”. 13-letni syn aktorskiej pary wzbudził duże zainteresowanie nie tylko mediów, ale także innych aktorów. 

Mimo rozstania Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell utrzymują przyjacielskie relacje i mogą liczyć na swoje wzajemne wsparcie. Aktor chętnie angażuje się w wychowanie swoich synów, choć nie jest to łatwe zadanie. Henry Tadeusz ma bowiem starszego przyrodniego brata, który od dziecka zmaga się z ciężką chorobą. 

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella jest już nastolatkiem, fot. ANGELA WEISS AFP East News.jpg
Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella jest już nastolatkiem, fot. ANGELA WEISS/AFP/East News
Światowej sławy gwiazdor, ojciec syna Alicji Bachledy-Curuś na wizji zdradził, czego nie może znieść ich pociecha

Syn Alicji Bachledy-Curuś może liczyć na wsparcie rodziców

Syn Alicji Bachledy-Curuś może liczyć na wsparcie obojga rodziców, mimo że ci od dawna nie tworzą już miłosnej relacji. Jak powiedziała aktorka „Twojemu Stylowi” kilka miesięcy po rozstaniu z Colinem Farrellem:

Bo mimo że nie żyjemy razem, jesteśmy sobie bliscy i wzajemnie się wspieramy. I zależy nam, żeby w miłości wychowywać naszego Henia – cytuje jej słowa portal „Plejada”.

Ich relacja wydaje się być pełna wsparcia i wyrozumiałości, co w obecnych czasach nie jest częstym zjawiskiem. Nic więc dziwnego, że zarówno media jak i fani z całego świata ochoczo śledzą ich dalsze życie. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się nowo opublikowane zdjęcia rodziny. 

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella jest już nastolatkiem, fot. Image Press Agency NurPhoto Shutterstock, Rex Features East News.jpg
Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella jest już nastolatkiem, fot. Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock, Rex Features/East News

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella jest już nastolatkiem

Colin Farrell jako sławny aktor cieszy się dużym zainteresowaniem paparazzi. Ostatnio przyłapano go na ulicach Los Angeles, gdzie prezentował swoje odsłonięte bicepsy. U jego boku kroczył Henry Tadeusz, który zdecydowanie nie jest już małym chłopcem. 

Czyżby Henry'ego Tadeusza czekała wielka kariera? Na odpowiedź, czy zdecyduje się pójść w ślady sławnych rodziców, przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

Źródło: Plejada, Twój Styl

Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna. Colin Farrell również załapał się na zdjęcie
Syn alicji bachledy-curuś
Fot. instagram.com alicjabc
Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella coraz bardziej przypomina rodziców. Polska aktorka pokazała zdjęcie chłopca z ojcem podczas urodzinowego obiadu. Internauci są zachwyceni rodzinnym, włoskim klimatem i pierwszą fotografią gwiazdora z synem. Henry Tadeusz ma już dziesięć lat. Syn gwiazdorskiej pary niezwykle rzadko jest pokazywany przez rodziców. Tym razem, z okazji urodzin chłopca, dumna mama postanowiła pokazać zdjęcie z włoskiej restauracji, w której cała rodzina spędzała ten ważny dzień.
Czytaj dalej
Jak wygląda syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella? Podobny do taty
Alicja Bachleda-Curuś: syn
Fot. instagram.com/alicjabc
Alicja Bachleda-Curuś: syn aktorki jest już dużym chłopcem! Niedawno paparazzi udało się zrobić chłopcu zdjęcie z Colinem Farrellem. Okazało się, że mały Henry Tadeusz Farrell jest bardzo podobny do sławnego taty! Też tak uważacie? Związek polskiej aktorki i hollywoodzkiego gwiazdora wzbudził sensację nie tylko w naszym kraju. Alicja i Colin poznali się na planie filmu Ondine i szybko zrozumieli, że łączy ich coś więcej niż zwykła sympatia. Owocem miłości jest mały Henry Tadeusz. Alicja Bachleda-Curuś: syn pięknej artystki przyszedł na świat w 2009 roku. Jakiś czas temu w mediach znalazło się zdjęcie, na którym widać twarzyczkę malucha. Uważacie, że jest bardziej podobny do mamy czy taty? Dowiedzcie się więcej o synu Colina i Alicji!
Czytaj dalej