Lelum.pl

fot. instagram.com/conanbestia/queen_of_life_77

Syn Dagmary Kaźmierskiej ogłosił koniec. Reakcja mamy pojawiła się błyskawicznie: „I dziękować Bogu”, zamyka biznes

1 Października 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Syn Królowej życia zamyka działalność, na Instagramie pojawił się wpis, który wywołał żywą reakcję fanów. 21-letni Conan dopiero co otworzył własny biznes, a teraz poinformował o końcu. Dagmara Kaźmierska błyskawicznie zareagowała na informację, miała do powiedzenia tylko jedno. 

Syn Królowej życia zamyka działalność, na Instagramie pojawił się wpis, który wywołał żywą reakcję fanów. 21-letni Conan dopiero co otworzył własny biznes, a teraz poinformował o końcu. Dagmara Kaźmierska błyskawicznie zareagowała na informację, miała do powiedzenia tylko jedno. 

Na początku wakacji Dagmara Kaźmierska radośnie ogłosiła, że jej syn skończył 21 lat. Był to także czas, gdy Conan postawił pierwszy krok w biznesie. Rzemieślnicza lodziarnia była z resztą reklamowana wizerunkiem słynnej mamy, a na Instagramie pojawiały się zdjęcia kolejek ustawionych po serwowane wyroby.

Niestety, rzeczywistość brutalnie zweryfikowała jego marzenia, a teraz na swoim profilu syn Królowej życia zasugerował, że zamyka działalność. Podczas, gdy fani masowo wyrażali żal z tego powodu, komentarz matki nie pozostawiał złudzeń.

Syn Królowej życia zamyka biznes. Dagmara Kaźmierska nie kryła ulgi

Dagmara Kaźmierska nigdy nie ukrywała bezgranicznej dumy z syna . Jej „powietrze” i „światło jej życia”, 21-letni Conan wybrał trudny kierunek, jakim jest medycyna, a na dodatek codziennie pomaga matce, stanowiąc dla niej największe oparcie .

Na początku lata okazało się też, że chłopak nie zamierza osiąść na laurach i postanowił zrobić najlepszy użytek ze sławy zdobytej w programie — inwestując we własną działalność. Otworzył budkę z lodami rzemieślniczymi. „Beza krówka” mieściła się we Wrocławiu, a na jednym z plakatów widniało urocze zdjęcie młodego właściciela i jego mamy.

Co ciekawe, chciał zrobić niespodziankę nie tylko przyjaciołom, ale także rodzicielce — plany pokrzyżował jednak nieopatrzny telefon księgowej na tydzień przed wielkim otwarciem i tak Dagmara Kaźmierska dowiedziała się, że jej syn stawia pierwsze kroki w biznesie. Jeszcze w lipcu z zachwytem i dozą zazdrości obserwowaliśmy zdjęcia tłumów, które przyciągał lokal. Do okienka ustawiały się długie kolejki.

Niestety, okazało się, że popularność i wielka sympatia fanów, a nawet najlepsze i wielokrotnie chwalone wyroby to za mało, aby działalność utrzymała się na nogach, zwłaszcza po sezonie letnim. Wakacje ledwie dobiegły końca, a na Instagramie Conan pokazał zdjęcie, które ewidentnie świadczyło, że lodziarnia zwija żagle. Opatrzył je wymownym podsumowaniem.

– To by było na tyle… 2022. 

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy. Goście wyrażali żal, chcieli wiedzieć, czy „Beza krówka” powróci jeszcze do Wrocławia, lub w inne miejsce, lecz jedyną odpowiedzią 21-latka było enigmatyczne „czas pokaże”. Tymczasem Kaźmierska miała do powiedzenia tylko jedno:

– I dziękować Bogu – stwierdziła.

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Królowe życia”. Dagmara Kaźmierska ma już dość. Zdradziła, dlaczego kończy przygodę z telewizją
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”

Źródło: Jastrząb Post

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]