Dagmara Kaźmierska z programu „Królowe życia” i jej syn Conan byli gośćmi w jednym z ostatnich wydań programu „Dzień Dobry TVN”. Potomek gwiazdy ujawnił przykry moment ze swojego dzieciństwa. Okazuje się, że niegdyś zostawiła go na kilka godzin samego w wannie.

Co więcej, gwiazda programu „Królowe życia” zdradziła, że chciała mieć córeczkę, jednak jest bardzo zadowolona ze swojego syna i zrobi wszystko, by był szczęśliwy.

Dagmara Kaźmierska zostawiła małe dziecko w wannie

Rozpoznawalność Dagmary Kaźmierskiej jest tak wielka, że znają ją nawet ludzie nieoglądający słynnego programu TTV „Królowe życia”, który stał się dla niej przepustką do dalszej kariery celebryckiej.

Na Instagramie obserwuje ją ponad milion internautów, co daje jej status zdecydowanie najpopularniejszej gwiazdy show. Dzięki temu popularny stał się również syn Dagmary, Conan, który jest aktywny zarówno na koncie swoim, jak i matki.

Niedawno oboje gościli na kanapie programu „Dzień Dobry TVN”, gdzie odpowiedzieli na wiele ciekawych pytań. Telewidzowie mogli dowiedzieć się m.in. jaką matką była w przeszłości Kaźmierska, o czym opowiedział Conan. Okazuje się, że nie zawsze było wspaniale.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Pamiętam jedną taką sytuację z dzieciństwa, jak mama o mnie zapomniała i siedziałem w wannie chyba z pięć godzin. Woda była zimna, ale przynajmniej lubię morsować – powiedział Conan Kaźmierski.

Dagmara Kaźmierska chciała mieć córkę

Na tym nie koniec niespodzianek, jakie pojawiły się podczas emisji słynnego DDTVN. Gwiazda programu „Królowe życia” wyznała, że początkowo marzyła o tym, by mieć córeczkę. 

Co więcej, miała nawet planować dziecko właśnie tak, by na świecie pojawiła się dziewczynka, jednak stało się inaczej, czego Kaźmierska wcale nie żałuje i jest dumna z wychowywania swojego syna.

– Każdej mamie życzyłabym takiego syna jak on. Wiem, że mnie bardzo kocha, że będzie mnie utrzymywał, jak będę stara – mówiła Dagmara.

Zapytana o ingerencję w sprawy uczuciowe swojego syna odpowiedziała, że nie ma zamiaru decydować o szczęściu Conana i on sam wybierze jego drogę. Dodała, że każdą z przyprowadzonych przez niego dziewczyn będzie kochać, gdyż zależy jej tylko na jego szczęściu.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Syn Dagmary Kaźmierskiej zdradził, że mama w przeszłości zostawiła go na 5 godzin samego w wannie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Gwiazda programu „Królowe życia” zdradziła, że pierwotnie marzyła o córce.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Nie żałuje, że na świat przyszedł jej syn i marzy, by był szczęśliwy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 Źródło: plotek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl