Syn Dominiki Tajner odzyskał przytomność? Wczoraj opinię publiczną poruszyła informacja o ciężkim stanie zdrowia 13-letniego Maksymiliana. Nadal nie jest znana przyczyna jego stanu.

Dominika Tajner przeżywa wyjątkowo ciężkie chwile. Nie dość, że media koncentrują się na rozpadzie jej małżeństwa z Michałem Wiśniewskim, to jej syn trafił w tragicznym stanie do szpitala. Wczoraj wydała oświadczenie, w którym poinformowała o pogorszeniu stanu zdrowia Maksa. Jak syn Dominiki Tajner czuje się dziś?

Syn Dominiki Tajner odzyskał przytomność

Wczoraj, 3 maja media obiegła wiadomość o ciężkim stanie zdrowie 13-letniego Maksa. Zaniepokojona matka od razu wydała oświadczenie, w którym podziękowała wszystkim za życzenia powrotu do zdrowia, modlitwy i wsparcie. Przez długi czas nie było wiadomo, co było przyczyną nagłego przetransportowania nastolatka do szpitala. Co dokładnie się stało?

Syn Dominiki Tajner wczoraj nagle stracił przytomność i został niezwłocznie przetransportowany do szpitala. Przyczyny nie są nadal znane, dziś wiemy już jednak, że chłopak wybudził się ze śpiączki! Dominika Tajner musiała poczuć ogromną ulgę – w końcu nagła choroba dziecka to jedna z najstraszniejszych rzeczy, jakie mogą przydarzyć się rodzicowi. Jak na nagły wypadek zareagował jej były mąż, Michał Wiśniewski?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Super Express podał informację, że syn Dominiki Tajner już odzyskał przytomność. 

– Udało się zbić gorączkę, a Maksymiliana długo nie wybudzano ze śpiączki. Jego stan jest stabilny, co jest postępem, bo to znaczy, że ryzyko bezpośredniego zagrożenia życia minęło. Pod koniec dnia udało się z nim nawet złapać pierwszy kontakt – miał powiedzieć przyjaciel rodziny dla Super Expressu.

Jak na całą tę sytuację zareagował Michał Wiśniewski, który zaledwie kilka tygodni temu podjął decyzję o rozwodzie z Tajner? Wokalista rzekomo wspiera Dominikę i zmartwił się stanem zdrowia Maksymiliana – w końcu traktował go jak własnego syna. Miejmy nadzieję, że wkrótce wszystko się wyjaśni i syn Dominiki Tajner powróci do pełni sił. Trzymamy kciuki za niego i mamę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Syn Dominiki Tajner
fot. screen z youtube.com
Magazyn Gala

Dominika Tajner przeżyła ostatnio chwile grozy.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNiepełnosprawny kot nie mógł znaleźć domu. Wszystko przez chorobę i wygląd
Następny artykuł21 pomysłów na zdrowe przekąski w 15 minut!
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.