Edyta Górniak wystąpiła ostatnio na koncercie Murem za polskim mundurem organizowanym przez Telewizję Polską. Wokalistka przyznała potem, że swój patriotyzm zawdzięcza synowi.

Jej pociecha, dziś już nastoletni Allan Krupa jest bowiem uczniem w szkole wojskowej. W tym kierunku zamierza edukować się dalej. Edyta Górniak jest z niego bardzo dumna, ale też niezwykle się o niego martwi.

Edyta Górniak martwi się o syna

Edyta Górniak rozmawiała ostatnio z wieloma mediami, między innymi Faktem czy Super Expressem. Przyznała w nich, że kraj, a co za tym idzie obrona jego granic, są dla niej bardzo istotne. Jasno zaznaczyła, że patrzy tak na tę sprawy głównie przez postawę syna.

Opowiedziała, że jej syn bardzo poważnie traktuje patriotyzm i w przyszłości chce walczyć za nasz kraj, a gdyby przyszła taka konieczność, to jest nawet gotów oddać za niego życie. Wyjawił on matce, że zamierza udać się na szkolenia, które przygotują go do misji specjalnych. Te wiążą się z ogromnym zagrożeniem, więc to naturalne, że Edyta Górniak, jako jego mama, nie była z tego zadowolona.

 – Powiedział, że zastanawia się, czy szkolić się, by być wysłanym na specjalne misje. Coś bardzo ryzykownego! Powiedziałam, że absolutnie nie i nawet nie chciałam o tym rozmawiać. Powiedział: „Mama, to ty myślisz, że ja ten mundur noszę dla ozdoby?”. Naprawdę, tak mi powiedział –wyznała wokalistka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co ciekawe, by jeszcze lepiej się wyszkolić, Allan Krupa zamierza podjąć naukę na uczelni wojskowej w Stanach Zjednoczonych. Nie chce jednak walczyć za USA.

– Wiesz co mama, jak mam iść do szkoły wojskowej i potem oddawać życie, to ja chcę oddać życie za Polskę, nie za żaden inny kraj – wyznał swojej mamie Allan.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Allan Krupa (@ak7pl)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Źródło: Fakt.pl/ se.pl