Syn Jarosława Jakimowicza jest już dorosły. Z rodziną dobrze tylko na zdjęciach? Jak się okazuje, choć wizualnie panowie są jak dwie krople wody, młody mężczyzna postanowił nie iść w ślady ojca. Jovan Jakimowicz to zupełne przeciwieństwo słynnego taty, który w ostatnim czasie stał się gwiazdą TVP i sympatykiem Prawa i Sprawiedliwości.

Choć małżeństwo Jarosława Jakimowicza i Joanny Sarapaty nie przetrwało próby czasu i rozpadło się po 11 latach, aktor i malarka doczekali się owocu swojej miłości – Jovana. Wielu może zaskoczyć fakt, jaki naprawdę jest syn Jarosława Jakimowicza. Jak się okazuje, tatę przypomina jedynie z wyglądu.

Kim jest syn Jarosława Jakimowicza?

Syn Jarosława Jakimowicza to Jovan Jakimowicz. Młody mężczyzna ma już 20 lat i wszystko wskazuje na to, że dokładnie wie, czego chce od życia, a jego ścieżka nie ma za wiele wspólnego ze ścieżką jego sławnego taty. Choć wizualnie panowie wyglądają jak dwie krople wody, na tym, ich podobieństwa się kończą.

Jarosław Jakimowicz na chwilę, jako aktor, odszedł w zapomnienie, lecz niespodziewanie powrócił, choć już w innej roli. Gwiazdor stał się sympatykiem Prawa i Sprawiedliwości a swoje poglądy chętnie manifestował na antenie TVP, gdzie zabierał głos również w innych sprawach, jak w sprawie Kingi Rusin. Patrząc na to, co robi jego syn, ciężko powiedzieć by w tej kwestii pomiędzy panami istniała nić porozumienia. Będziecie zaskoczeni.

  1. Zenek Martyniuk błaga o pomoc. Bez pilnego wsparcia fanów może dojść do najgorszego
  2. Pierwszy tego typu przypadek na świecie. Ponowne zakażenie koronawirusem

Syn Jarosława Jakimowicza nie popiera taty

Syn Jarosława Jakimowicza nie tylko nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem, ale ma również zupełnie inne poglądy niż słynny tata. Jak się okazuje, 20-latek na co dzień mieszka w Londynie, gdzie studiuje stosunki międzynarodowe i popiera… Rafała Trzaskowskiego. 

W trakcie kampanii prezydenckiej syn Jarosława Jakimowicza mocno manifestował swoje poglądy na Instagramie, gdzie publikował zdjęcia z Anną Tarczyńską, liderką Wiosny Rafała Biedronia w Warszawie i co ciekawe, mamą swojej dziewczyny, pięknej modelki Niny. Co na to jego tata? Panowie zalewają media społecznościowe wspólnymi zdjęciami, wygląda więc na to, że więzy krwi i miłość jest ważniejsza od poglądów. Całe szczęście!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn jarosława jakimowicz
Fot. jovanjakimowicz, Instagram

Syn Jarosława Jakimowicza ma już 20 lat!

syn jarosława jakimowicza
Fot. jovanjakimowicz, instgaram

Jovan Jakimowicz ma zupełnie inne poglądy niż tata.

syn jarosława jakimowicza
Fot. jovanjakimowicz, instgaram

Panowie i tak mają świetny kontakt.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W ostatniej chwili zmieniono decyzję. Rząd podał konkretną datę
  2. Kobiety jak towar. Wiceprezes partii nagrany, podczas skandalicznego przemówienia
  3. RMF FM: Rząd rozważa przywrócenie niektórych obostrzeń. Dziennikarz stacji ujawnił szczegóły
  4. Bolesne wyznanie Małgorzaty Kożuchowskiej. Chodzi o jej ciążę
  5. Nagle usłyszeli potężny wybuch. Po chwili zaczęła się dramatyczna walka o życie dziecka. ”Stan jest bardzo ciężki”
  6. Domowy napój, który jak odkurzacz oczyści tętnice. Nasi zachodni sąsiedzi stosują przepis od stuleci

źródło: polskatimes.pl

Poprzedni artykułPilny apel ministerstwa. Nagle podjęli decyzję
Następny artykułLewandowski w przypływie radości się zapomniał? Pokazał zdjęcie, na którym widać buzię małej Klary, do kogo podobna?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.