Pozowanie przed fotoreporterami jest codziennością dla gwiazd. Tym razem syn Katarzyny Dowbor i Joanna Koroniewska spotkali się z niecodzienną reakcją. Ich pozy nie zostały uwiecznione na zdjęciach.

Celebryci nie mają łatwego zadania na wydarzeniach medialnych. Ich każdemu ruchowi przyglądają się fotoreporterzy, którzy tylko czekają na potknięcie. Łatwiej wygląda sytuacja gdy na ściance ma się już przygotowane pozy. Tym razem jednak nawet to nie pomogło Joannie Koroniewskiej i synowi Katarzyny Dowbor, Maciejowi.

Syn Katarzyny Dowbor i Joanna Koroniewska zostali zignorowani przez media

Małżeństwo jest znane medialnie z powodu swoich zawodowych sukcesów. On od wielu lat pracuje jako prowadzący programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ona pojawiała się w najpopularniejszych polskich serialach takich jak m.in.: „M jak miłość” czy „Daleko od noszy”.

Małżeństwo nie przypuszczało, że gdy pojawi się na ściance podczas wydarzenia Polsat SuperHit Festiwal 2022 wywoła taką reakcję wśród fotoreporterów. Syn Katarzyny Dowbor i Joanna Koroniewska dwoili się i troili, by zwrócić uwagę, zmieniając ciekawe pozy. Niestety tłum został niewzruszony, nawet nie robił zdjęć gwiazdom.

Kiedy lansujesz się na ściance, ale nikogo to nie obchodzi — pisał Marcin Dowbor, publikując krótki filmik w mediach społecznościowych.

Syn Katarzyny Dowbor i Joanna Koroniewska podchodzą do życia z dystansem

Małżeństwo przeżyło wspólnie osiem lat i doskonale wie, że show-biznes ma swoje zalety oraz wady. Para nie chce, by medialne sprawy przeszkadzały ich prywatnym ambicjom, dlatego do spraw związanych ze swoim życiem zawodowym podchodzi z dystansem.

W mediach społecznościowych często dzielą się kulisami swojego życia, udostępniając humorystyczne filmiki. Umiejętność śmiania się z każdej sytuacji sprawiła, że internauci pokochali ich otwartość oraz bezpośredniość.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska mogą liczyć na zainteresowanie medialne. Udostępniony filmik był najprawdopodobniej efektem kolejnego żartu, a nie słabnącej popularności.

Katarzyna Dowbor
Fragment relacji Macieja Dowbora na Instagramie (instagram.com/maciej_dowbor/)
Katarzyna Dowbor
Fragment relacji Macieja Dowbora na Instagramie (instagram.com/maciej_dowbor/)
Katarzyna Dowbor
Fragment relacji Macieja Dowbora na Instagramie (instagram.com/maciej_dowbor/)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Dowbor obawia się nadchodzącej zimy. Wszystko przez aktualną sytuację w Polsce
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić