Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Katarzyny Dowbor jest załamany, został okradziony. „Do 3 nad ranem siedziałem na policji”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 16.06.2021 20:18

Syn Katarzyny Dowbor jest załamany, został okradziony. „Do 3 nad ranem siedziałem na policji”

fot. Piotr Molecki/East News

Maciej Dowbor podzielił się ze swoimi obserwatorami przykrą informacją. Okazało się, że prezenter został okradziony. Złodziej przywłaszczył sobie jego samochód. –Jestem wykończony. Jakaś kompletna miazga – napisał w obszernym poście, w którym wyjaśnił, co się stało.

Maciej Dowbor, publikując w swoich mediach społecznościowych przeróżne treści, zazwyczaj dzieli się pozytywną energią, pokazując swój dystans do świata. Tym razem jednak doświadczył czegoś nieprzyjemnego, o czym także postanowił opowiedzieć.

Maciej Dowbor został okradziony

Maciej Dowbor opublikował na swoim profilu obszerny post, w którym poinformował o tym, że został okradziony. Całe zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w centrum stolicy, obok Radiowej Trójki.

Prezenter nie krył negatywnych emocji, które wezbrały w nim, kiedy musiał wiele godzin spędzić na policji, wyjaśniając, jak to się stało.

W nocy do 3 nad ranem siedziałem na policji. Jestem wykończony. Jakaś kompletna miazga. A w środku było trochę sprzętu – choćby nowiutki MacBook Pro, który służył nam do robienia lajfów – Domówki u Dowborów oraz montowania naszych filmików. Co za miazga. Charakterystyczny i raczej rzadki model! Po co to komu?! – pisał rozemocjonowany Maciej Dowbor.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W dalszej części wpisu prezenter poprosił swoich obserwatorów o pomoc w poszukiwaniach, licząc na to, że być może uda się znaleźć osobę odpowiedzialną za ten okropny incydent.

-Może ktoś coś gdzieś widział?! KIA STINGER GT nr rej – WZ1977T – biała perła. Albo, chociaż złodzieje wyrzucili komputer – szary grafit MacBook Pro w czarnym etui z czerwonym napisem Marc Jacobs! Wiem, że szanse są marne, ale a nóż widelec!? Możecie udostępnić?! Dzięki – czytamy.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób zabrało głos, w tym osobistości ze świata show-biznesu, między innymi Ada Fijał, czy Barbara Kurdej-Szatan. Aktorki nie kryły oburzenia, po tym, do czego doszło.

Mamy jednak nadzieję, że uda się namierzyć złodzieja. Trzymamy kciuki i zachęcamy do udostępniania!

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram