Maciej Dowbor podzielił się ze swoimi obserwatorami przykrą informacją. Okazało się, że prezenter został okradziony. Złodziej przywłaszczył sobie jego samochód. –Jestem wykończony. Jakaś kompletna miazga – napisał w obszernym poście, w którym wyjaśnił, co się stało. 

Maciej Dowbor, publikując w swoich mediach społecznościowych przeróżne treści, zazwyczaj dzieli się pozytywną energią, pokazując swój dystans do świata. Tym razem jednak doświadczył czegoś nieprzyjemnego, o czym także postanowił opowiedzieć. 

Maciej Dowbor został okradziony 

Maciej Dowbor opublikował na swoim profilu obszerny post, w którym poinformował o tym, że został okradziony. Całe zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w centrum stolicy, obok Radiowej Trójki.

Prezenter nie krył negatywnych emocji, które wezbrały w nim, kiedy musiał wiele godzin spędzić na policji, wyjaśniając, jak to się stało. 

W nocy do 3 nad ranem siedziałem na policji. Jestem wykończony. Jakaś kompletna miazga. A w środku było trochę sprzętu – choćby nowiutki MacBook Pro, który służył nam do robienia lajfów – Domówki u Dowborów oraz montowania naszych filmików. Co za miazga. Charakterystyczny i raczej rzadki model! Po co to komu?! – pisał rozemocjonowany Maciej Dowbor. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

W dalszej części wpisu prezenter poprosił swoich obserwatorów o pomoc w poszukiwaniach, licząc na to, że być może uda się znaleźć osobę odpowiedzialną za ten okropny incydent. 

-Może ktoś coś gdzieś widział?! KIA STINGER GT nr rej – WZ1977T – biała perła. Albo, chociaż złodzieje wyrzucili komputer – szary grafit MacBook Pro w czarnym etui z czerwonym napisem Marc Jacobs! Wiem, że szanse są marne, ale a nóż widelec!? Możecie udostępnić?! Dzięki – czytamy. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób zabrało głos, w tym osobistości ze świata show-biznesu, między innymi Ada Fijał, czy Barbara Kurdej-Szatan. Aktorki nie kryły oburzenia, po tym, do czego doszło. 

Mamy jednak nadzieję, że uda się namierzyć złodzieja. Trzymamy kciuki i zachęcamy do udostępniania!

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło:  Instagram 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.